PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108160}

Niewidzialny

Stealth
5,9 11 610
ocen
5,9 10 1 11610
5,0 4
oceny krytyków
Niewidzialny
powrót do forum filmu Niewidzialny

Czy każdy film musi człowiekiem wstrząsnąć do głębi? Czy ja na każdym filmie muszę przeżywać powódź wzruszeń? No nie! Czasami chcę coś wciągnąć bez obawy, że moje ponad 30-letnie serce (i tu pojawia się mój wiek, żeby zaraz nie było, że "idź gówniarzu lekcje odrabiać" :) ) może nie wyrobić od nadmiaru wzruszeń ;)
8/10 bo:

- lubię graficzną wizualną orgię, choć i tu miewam humory: jakoś podobnie podobali mi się Żołnierze Kosmosu (coś musi łączyć te filmy...), ale za to wyczekiwany przeze mnie Sin City był.... no ledwo wytrwałem w kinie :/
Tu rendering wylewał się zapewne z ekranu ale bardzo ładnie wszystko było zrobione. Taka wizja jak z gry komputerowej - nie każdy może lubić, to fakt :)

- muzyka mi się na ogół podobała, a to u mnie dużo znaczy w filmie. Że co ja mam za gust? No nie wiem - różna muzyka mi się podoba. "Misja" też ma fajną muzykę :) Cóż poradzę - chyba będę musiał z tym jakoś żyć !

- Śliczna pani porucznik! No ja jej jakoś nie kojarzyłem do tej pory. Ale chyba lubię takie nieco podpakowane laski :) - Jessica to jedna z moim ulubionych kobiet kina (nie wiem czy słowo "aktorek" było by na miejscu - muszę obejrzeć inne filmy z nią).


Oczywiście - fabuła płaska jak brzuch żołnierza marines, fizyka w filmie pewnie była dla każdego znającego się na rzeczy istnym horrorem. No ale ja mimo żem "techniczny" jakoś nie wiem... no nie szukałem tu wykładów fizyki. Mało tego - mieszkańcy USA nawet mieli przy okazji możliwość poznania geografii :D
Bawiłem się wspaniale. Rozrywka była niemal idealna. Ja tego właśnie szukam czasami w filmie. Nie zawsze wymagam żeby film przepuścił moją psyche przez swe tryby. Może nie tym razem. Każdy ocenia film uczciwie - i cieszę się, że go obejrzałem, bo czasami sugeruję się oceną na filmwebie... a wtedy mógłbym go nie obejrzeć. Jeśli więc jeszcze go nie widziałeś/widziałaś - no to może i Tobie się pomimo marudzenia znawców :) się spodoba?
Wam i sobie życzę jak najwięcej nie tylko filmowych arcydzieł, ale i filmów które po prostu Wam się spodobają - bez patrzenia na jego klasę w skali krytyków.

P.S. A teraz czekam na "Pachnidło" - zupełnie inne kino, ale chciałbym mieć po tym filmie równie dobre zdanie o efekcie końcowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones