PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736746}

Niewinne

Les Innocentes
6,8 23 058
ocen
6,8 10 1 23058
6,0 12
ocen krytyków
Niewinne
powrót do forum filmu Niewinne

nad tymi kobietami, nikt się nie zastanowi co by było gdyby spotkało to jego osobiście (lub siostrę, żonę, matkę)! Natomiast standardowe wolskie pierdo..nie czy film propolski czy antypolski!!!Empatię macie wielką, jak sarna ogon!

Boomslang76

prawda

Boomslang76

Ja mam to w d###ie. Kolejne zmyslone problemy.

ocenił(a) film na 7
abc_18

Sam jesteś zmyślony.

Boomslang76

Buahaha brawo.

abc_18

jakie zmyślone skoro pedofile w sutannach bezkarnie krzywdzą kobiety i dzieci a najgorsi polacy to pseudo katole co wierzą w rydzyka pis i tvp 1

ocenił(a) film na 5
Boomslang76

Nikt się nad tymi kobietami nie zastanawia, bo nie o ich dramacie jest ten film. Film otwartym tekstem wali, że Polacy i katolicyzm to zło, a Żydzi i komunizm są cacy. Sorrki, ale nie jest to film o dramacie zakonnic, a zwykła polityczna propagandówka, tyle że ubrana w artystyczne szaty. Idę łyknąłem w ciemno, bo artystycznie jest spójna i estetyczna, a na dodatek przyznaje, że Żydzi w bezpiece mordowali Polaków. Pokłosie jakoś zmogłem, pomimo kompletnego braku logiki - chłopaki żyli we wsi, ale dopiero po latach dostrzegli coś, co działo wcześniej. Grubymi nićmi szyte, ale to był jeden z pierwszych filmów o złych Polakach, więc olałem czytanie między wierszami. Teraz czekam aż, dla równowagi ktoś nakręci film o żydowskich dzieciach ukrywanych przez zakonnice, księżach wystawiających fałszywe świadectwa chrztu, o dramacie Judenratów wysyłających na śmierć w pierwszej kolejności Cyganów, o których nikt się nie upomina, bo nie mają kasy, a potem swoje dzieci, żeby odwlec swoją własną śmierć. Daleki jestem od oceniania dramatycznych decyzji ludzi tamtych czasów, ale nie zgadzam się na chamską propagandę nie mającą nic wspólnego z tragedią tych ludzi, a jedynie z biznesem kręconym przez braci starszych w wierze i o grubszych portfelach, którzy wszystkich wyzywają od antysemitów, a jednocześnie uprawiają nazistowskie praktyki na Palestyńczykach

ocenił(a) film na 1
redrooster

Piękny odpis ludziom, którzy z Polską mają już jedynie to wspólnego, że mieszkają na jej terytorium. Jak widać tzw. nowa polityka historyczna i pranie mózgów przynosi owoce. W kilku miejscach chciałem porozmawiać z fanami historii i podstawowych praw człowieka, ale nie dało się. Oni - tak jak covidianie obecnie - zachowują się jak psy Pawłowa - zero myślenia, wyuczone formułki, obrzucanie inaczej myślących mową nienawiści, a potem głośnym wołaniem, że to ty władasz taką mową, bo nie kochasz przesądu zwanego demokracją, bo nie mylisz antysemityzmu ze spostrzegawczością itd itp. To są te wszystkie lata zaborów, najazdy z każdej strony, obowiązkowa edukacja miernot...
Ten film - jak każdy propagandowy gniot - zasługuje na 1.

Boomslang76

ja bym chciała by sprawcy zostali ukarani i by wszyscy pedofile w sutannach pownieśli karę za gwałty na niewinnych dzieciach i kobietach bo ksiądz nie znaczy że można robić wszystko bez konsekwencji i powinno się bardziej patrzeć na co są wydawane pieniądze z tacy i opodatkować kościół oraz całkowicie oddzielić od polski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones