PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 594
oceny
6,9 10 1 123594
6,5 20
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

6/10

ocenił(a) film na 6

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części... ciekawsza... na jedynce były momenty w których się nudziłem... tutaj o niebo lepiej... nawet z dialogami się poprawili mimo, że dalej mają bardzo niski poziom...

ocenił(a) film na 7
reptile2006

lubisz wielokropek

użytkownik usunięty
reptile2006

Na dwójce nie nudziłem się tylko przez pierwsze 15 i ostatnie 10 minut, reszta się nadaje do przewinięcia, ewentualnie można wtedy wyskoczyć na piwko, za to jedynka - rewelacja od początku do końca.

ocenił(a) film na 10

Ale jedynka ma rwany ,chaotyczny montaż .2 pod tym wzgldem jest lepsza .

użytkownik usunięty
bradock

Nic mi nie przeszkadzało w montażu w jedynce za to BARDZO mi przeszkadzała fatalna jakość obrazu w dwójce - zarówno w kinie jak i na blu-ray, ten film wyglądał po prostu obrzydliwie.

ocenił(a) film na 10

Wielu ludziom przeszkadzał montaż jedynki. Jak to już Bradock stwierdził, chaotyczne kręcenie scen walk jest beznadziejne. Obejrzyj walkę Lundgrena i Li. Za cholerę nie widać (szczególnie na początku walki) jakie kto ciosy wyprowadza, kto kogo kopie. Równie dobrze mogli wtedy tańczyć makarenę z podłożonymi dźwiękami uderzeń.
Ex2 jest kręcone w starym stylu lat 80/90-tych. Ciosy nie migają Ci przed ekranem. Widać, jak Li kopie w klatę przeciwnika, jak obala następnego. Widać jak Van Damme robi "helicopter kick" :P, albo jak Adkins tornadem sprowadza na glebę Stathama. Może i jakość obrazu jest gorsza, ale praca kamery dużo, dużo lepsza.

użytkownik usunięty
Dentarg

Ale do czego mnie chcesz przekonać? Że w ocenie mam uwzględniać wadę, która nie była dla mnie żadną wadą bo jakimś ludziom to przeszkadzało? Co z tego, że Ex2 jest kręcone w "starym stylu" jak poza pierwszymi 15 minutami dobrej akcji praktycznie nie ma?

"Widać jak Van Damme robi "helicopter kick" "

Tak, do tego dwa razy TEN SAM (dokładnie to samo ujęcie), nawet ujęcie leżącego po kopnięcu Sly'a jest dwa razy to samo. Jesli tym się ma charakteryzować dobry montaż, to ja dziękuję. Poza tym jakby nie była zmontowana, walka Dolph Vs Li jest jakieś 10 razy lepsza od finałowego pojedynku Sly Vs JCVD, który w sumie nie jest żadnym pojedynkiem tylko jednostronnym spuszczaniem wpyerdolu - JCVD poza zdublowanym kopnięciem prawie nic nie zrobił.

ocenił(a) film na 10

Nie zgodzę się,że to było to samo ujęcie.Można dostrzec różnice.A,że Stallone leży tak samo to kompletna bzdura.Widziałem filmik z planu i Van Damme jakoś dwa razy robił to samo kopnięcie.

ocenił(a) film na 10
Dentarg

Ja tam na walce Lundgrena z Li jakoś wszystkie wyprowadzone ciosy widziałem i kto kogo kopie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones