PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 594
oceny
6,9 10 1 123594
6,5 20
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

Wymagałem od tego filmu wiele wiecej, niestety sie zawiodlem. Dziwi mnie fakt, ze
druga czesc ma lepsza ocene od pierwszej, bo byla zdecydowanie slabsza, ale mysle ze
to sie niedlugo zmieni, jak rozumiem narazie ogladaja film glownie fani owych filmow (w
tym rozniez ja) dlatego ocena taka wysoka w stosunku do pierwszej czesci. W tym filmie
aktorzy faktycznie wyszli troche na dziadkow, bo caly film opiera sie glownie na strzelaniu,
a przeciez to nie wymaga zadnego wysilku, przez co troche przynudza. Ja oczekiwalem
scen walki, z czego slyneli ci aktorzy, tymczasem bylo tego raptem z 4 minuty na 90 minut
filmu. Troche rezyserowi pomylily sie gatunki filmow, bo przez to ciagle strzelanie jest on
bardziej wojenny niz filmem akcji.
Mimo wszystko dalem ocene 8/10, tak sentymentalnie jako podziekowanie dla tych
wspanialych aktorow kina akcji (szczegolnie stathamowi, ktory jest krolem tego typu
filmow), ktorzy dawali nam w swoich filmach tyle wspanialej rozrywki i mam nadzieje, ze
niektorzy z nich nadal beda to robic.
Sam film zasluguje na 6,5 gwiazdki.
Mam tylko nadzieje ze na tym poprzestana i trzeciej czesci niezniszczalnych nie bedzie,
bo skoro w takim tepie sztywnieją, to obawiam sie ze w trzeciej czesci zobaczyli bysmy
tylko jakby latali samolotem nad terenem wroga i bombardowali go.
Niestety, ale w tym filmie idea filmow akcji zostala zagubiona i pora odpuscic.

Teraz tylko czekam na Uprowadzona 2, ktory moze sie okazac hitem 2012 roku.

ocenił(a) film na 7
gerwazy_3

Podobno ma byc trzecia czesc, wiec jestem zmuszony obnizyc ocene o jedno oczko. A NIEZNISZCZALNI 3 niech juz dadza do dobrej kategori, nie tak jak dwojke. Dwojka powinna byc przygodowy,sensacyjny,wojenny bo z filmem akcji ma niewiele wspolnego.

gerwazy_3

To pewnie ma coś wspólnego z faktem, że dwójka może się spodobać nawet tym, co nie są miłośnikami kina akcji. Przykładowo ja nie przepadam za Stathamem i Stallone, ale obejrzałem pierwszą część, bo myślałem, że się miło zdziwię. Nic z tego, oceniłem na 5. Dwójkę obejrzałem z kolegami i było o wiele lepiej. Przede wszystkim dlatego, że reżyser przymknął oko i wrzucił dużo nawiązań do klasyków. I często to działało. Scena z Norrisem mnie rozwaliła, choć zwykle przestałbym oglądać przy czymś takim. Po prostu wiedziałem, że Chuck trochę parodiuje swój image.
Być może dla fanów kina akcji jedynka była większą gratką, ale jestem pewien, że pozostałym lepiej oglądało się sequel i dlatego ma wyższą ocenę.
Ale na trójkę też czekam. Głównie dla Gibsona.

użytkownik usunięty
NickError

Ten film jest bardzo przeciętny po prostu występują w nim stare gwiazdy kina które, na chwilę obecną już nie błyszczą ale pamiętamy je z dobrych filmów lub czysty sentyment. Moim zdaniem coś pomiędzy 4/10 5/10 na więcej ten film absolutnie nie zasługuje bo nie zapadła mi ani jedna interesująca scena. Strzelaniny były na odwal się bo przeciwnik padał jak mucha, takie coś przeszło by w takich filmach jak Commando 20 lat temu ale nie dziś standardy się zmieniły. Zobaczcie że w Rambo 1 zgineła jedna osoba a film wywołuje cały czas dreszcz emocji jak się go ogląda tutaj jest przesyt trup ściele się tak gęsto że przestaje to po paru minutach robić wrażenie.

Najlepiej zagrał Van Damme, który zrobił przynajmniej walkę finałową ale co drażniło to fakt, że ci bohaterowie zmieniali się jak rękawiczki i ciągle gdzieś znikali i pojawiali się i tak jak chciałem zobaczyć Arnolda w akcji tak było go jak na lekarstwo ale można wymieniać.

Pierwsza część jest zdecydowanie lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones