PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 594
oceny
6,9 10 1 123594
6,5 20
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

Niezniszczalni 2 czyli wielki dziadkowy powrót;) Fajnie jest zobaczyć gwiazdy starego kina w jednym filmie. Druga cześć lepsza od pierwszej. Teksty Chucka ,Arnolda -bezcenne. Oby więcej takich filmów,bo mimo iż fabułą prosta ,to jednak fajnie się to ogląda. Polecam

ocenił(a) film na 7
frugosz

Dokładnie, a jak Arnold drzwi wyrwał wsiadając od samochodu-bezcenne :D

ocenił(a) film na 10
frugosz

Moje ulubione postacie z dzieciństwa, Arnold, Chuck Norris, Van Damme, fajnie znów ich zobaczyć i to w jednym filmie, także mam podobne zdanie jak i Ty :P

ocenił(a) film na 10
frugosz

najważniesjze to mieć dystans

ocenił(a) film na 10
frugosz

Mnie rozwalił Dolph jak jadł ciastko xD albo jak Jet bił się patelniami .

ocenił(a) film na 10
karcia6666

Mnie rozbawiła bardzo bomba Lundgrena w kopalni.

frugosz

No to jest fajne że ktoś wpadł na pomysł "ulokowania" ich wszystkich w jednym filmie ::D Obejrzę go bo gra tam Norris hehe i Van Damme

ocenił(a) film na 8
Aiva1993

Zgadzam się że powstał taki film bo w ostatnich latach kino akcjii było niezmiernie mizerne , fabuła jak fabuła to film akcjii a nie dramat psychologiczny tu ma być akcja itp.

ocenił(a) film na 7
frugosz

Mi też się podobał chociaż nie oglądałem pierwszej części.

ocenił(a) film na 9
frugosz

Fenomenalnie dobrze i humorystycznie kultowe teksty z ich największych filmów, czyli Szklanej Pułapki "Yippie-kay-yay" (Willis) z ust Arnolda rozbawiło mnie niezmiernie jak zresztą jego hasła "I'm back." czy "I will be back" z Terminatora. Arnold w ogóle niszczy kwestiami, gdy widzi Norrisa pyta "Kto jeszcze? Rambo?"(Stallone) :D Takich follow-upów znajdzie się w filmie sporo, za co twórcy scenariusza należy się uznanie, bo prawie spadłem z fotela ze śmiechu.

ocenił(a) film na 8
eliminati

A sam wjazd Arnolda kombajnem górniczym w kopalni - toż to "Total recall" - ogólnie fajna rozrywka, kupę autoironii - jest OK

ocenił(a) film na 7
frugosz

miodzio
Fabuła banalna ale zobaczyć te wszystkie gwiazdy w jednym filmie bezcenne :P
Film nie ma skłaniać do myślenia. Masz usiąść oglądać i cieszyć się :D
Polecam :D

użytkownik usunięty
frugosz

Wejście Chucka też mocne - niczym cały oddział komandosów plus wysadzenie czołgu :D I później ten tekst, że ukąsiła go kobra i po pięciu dniach męczarni zdechła :DDDD

ocenił(a) film na 8
frugosz

Postrzelali sobie chłopcy trochę, a szczególnie Chuck :) Faktycznie tekst o kobrze niczym z internetowych dowcipów wzięty. Dodać trzeba, że dwójka pobiłą na głowę jedynkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones