PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 583
oceny
6,9 10 1 123583
6,5 20
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2

to po prostu tutaj mistrzostwo

Expendable91

Van Damme zagrał tu na prawdę dobrze. Odświeżyłeś sobie ten film ?

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

za pierwszym razem było widać że van damme zagrał dobrze. film często se odświeżam ;)

Expendable91

Ja sobie go chyba też odświeżę za niedługo :)

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Ja też często odświeżam, bo za każdym razem zwracam większą uwagę na coś innego.

ocenił(a) film na 9
Expendable91

Popieram, Van Damme zagrał rewelacyjnie.

użytkownik usunięty
joang68

potwierdzam, zagrał tutaj najlepiej ze wszystkich.

ocenił(a) film na 9

Również uważam, że Van Damme zagrał najlepiej ze wszystkich. ;-)

joang68

I ja tak też uważam. Wypadł najlepiej ze wszystkich !

ocenił(a) film na 8
joang68

W tym filmie zagrał rewelacyjnie jako czarny charakter potrafi nie tylko bronic szacunek dla niego ze nadal chce grac pomimo krytyki durniów i robi to bardzo dobrze

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Jedna z lepszych jego ról. Dobrze wypada jako czarny charakter/psychopata.

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Według mnie wypadł znakomicie.

ocenił(a) film na 10
karoman4

Jest jak wino Van Damme i powiem że chciałabym go zobaczyc w EX3.

ocenił(a) film na 10
FANDAMME_II

Ja bym tak mogła powiedzieć o panu Willisie, ale coś mi on ostatnio podpada. Znakomicie wypadł w ''Moonrise Kingdom'', lecz potem wstąpił na złą ścieżkę.

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Też uważam, że zagrał w Ex2 kapitalnie.

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Zagrał dobrze/rewelacyjnie ale twierdzenie że mistrzostwo to chyba przesada ,no nie ? Mistrzami to byli dla mnie Alan Rickman w Szklanej Pułapce ,Bruce Payne w Pasażer 57 , Wiliam Forysthe w Szukając Sprawieliwości , Christopher Walken w Zabójczym Widoku ,Tommy Lee Jones w Eksplozji , Brian Thompson w Cobrze .

ocenił(a) film na 10
bradock

mistrzostwo w jego karierze

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Aha ,Ok .Ale mi się wydaje że jako Alex Wagner z Podwójnego Uderzenia był jeszcze lepszy ,tam to dopiero pokazał klasę .Niedawno sobie odświeżyłem sobie ten film i kontras pokazany miedzy tymi braćmi był świetny .Np w scenie kiedy Chad i dziewczyna Alexa znalezi się w pułapce i Daniel pokazuje kryjówke i uczieczkę ,Chad tak patrzy i gwizda z zachwytu i mówi ,,Kocham Alexa ,, Po chwili pokazany jest Alex jak chodzi pijany ,bierze komórke ,wali w nią pieścią i mówi ,,Zabija Chada ,, Ale wiesz to tylko moje zdanie .

ocenił(a) film na 10
bradock

Tak, Van Damme stworzył dwie skrajności: "ulizanego" i trochę ciotowatego bohatera (Chad) no i twardziela z jajami (Alex). Mimo, że to Chad walczył z Bolo to postać Alexa jak dla mnie 10 razy lepsza :) W ogóle super klasyk, dziś się tak nie kręci.

bradock

Moim zdaniem dużo lepszy czarny charakter stworzył Jeremy Irons w Die Hard 3 niż Rickman w w Die Hard.

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Hm, mnie najbardziej podobał się Gruber w wykonaniu Rickmana. Ale Irons też był spoko.

karoman4

No i 3 to moja ulubiona część.

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

A u mnie, to w sumie po kolei od 1 do 3. Niech chronologicznie będzie.

karoman4

U mnie na razie 3124

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Popieram.

Die Hard 3 - The Best !

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Oczywiście. Irons był też zabawny, a Rickman to nie bardzo. Trójka jest prowadzona z jajem i to mi się podoba.

Mi też. Dodatkowo rewelacyjny Samuel L Jackson

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

I te ciągłe ironiczne odzywki plus docinki. Coś cudownego.

ocenił(a) film na 8
Expendable91

no chyba najlepszy film van damma pod wzgledem aktorstwa,i to jeszcze na starosc,on ma filmy gdzie gra słabo (budzetówki) i ma takie gdzie gra przyzwoicie/bdb czyli te jego kultowe filmy plus ex 2,ogólnie niezły aktor.

ocenił(a) film na 9
Expendable91

nie tylko tutaj, ale i nie wszędzie, mistrzostwo ukaże dopiero w full love (eagle path) ;)

marekszy

Podobno to ma być na perawde dobry film.

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

będzie będzie, wierze w to, pozostaje wyczekiwać premiery !
jednak na zawsze w sercu pozostanie klasyka jak kickboxer, krwawy sport, lwie serce, legionista, quest, nieuchwytny cel, uciec ale dokąd, wykonać wyrok, uniwersalny żołnierz ahh.. mistrzostwo :)

marekszy

Wiadomo Klasyki najlepsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones