PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Aktorzy

ocenił(a) film na 9

Jak myślicie czemu Stallone nie angażuje do filmów aktorów z dawnych lat? Marzy mi się zobaczyć
w tej serii Kurt Russel , John Travolta , Michaela Dudikoff , Steven Seagel , Tommy Lee Jones , Bolo
Yeung , Rutger Hauer , John Lithgow i Nicolas Cage. Itp. Wiem , że np Seagel i Russel odmówili , ale skoro Stallone prosił Stevena
wiele razy żeby zagrał to czemu Kurta Russela olał , gdy ten odmówił gry w pierwszej części? A co z innymi? Dudikoff
wiem , że mówił , że chciałby zagrać w tej serii , ale Stallone go olał. Zamiast tego zatrudnia jakiś młodych , którzy nie maja wiele wspólnego z kinem akcji

użytkownik usunięty
feliks35

Dlatego http://www.filmweb.pl/person/Avi+Lerner-71523

ocenił(a) film na 6
feliks35

Wymienieni przez ciebie aktorzy to była by znakomita śmietanka herosów na 4 i ostatnią cześć .Wręcz pożądana dla tej cześci za ich zasługi
i dokonania w kinie akcji .Czemu ich Sylwek nie bierze ? Nie mam pojęcia ,może szuka obecnie bardziej topowych gwiazd które przyciągną innych widzów do kina .Tzw próba poszerzenia widzów ,która w przypadku 3 okazała się katastrofalna .

ocenił(a) film na 9
bradock

Może i masz rację , ale pamiętam jak przy kręceniu pierwszej części Stallone mówił , że to seria dla gwiazd kina akcji z lat 80 i 90. A tu bierze osoby, które wcale nie pasują i są raczej nowi w świecie kina

ocenił(a) film na 4
feliks35

Bo woli się bawić w domowe przedszkole?

ocenił(a) film na 6
karoman4

Ha ,Ha ,Ha xD 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones