PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Nie wiem czy było,bo nie przeglądałem każdego z tysiąca tematów.Zauwżyliście,że sceny z Harrisonem i Melem były montowane? Tzn ani jeden ani drugi nie pofatygował się na plan zdjęciowy,gdzie kręcono sceny z całą resztą aktorów.Dla mnie to jest żenada po prostu,że w takim filmie coś takiego jest i w dodatku widzi to moje mało profesjonalne oko.Chyba Sly za mało płacił..
Sam film jest dla mnie najgorszą z trzech części i jak kolejna ma być jeszcze słabsza to niech sobie darują.

użytkownik usunięty
levy42

Popieram. Na efekty komputerowe też nie poszło, więc kasa wyparowała.

ocenił(a) film na 4

Na żarcie i ''profesjonalistki''.

Dobrze, że Bruno w porę wycofał się z tej imprezy.

Ale szkoda, że trafił z deszczu pod rynnę.
''Bruce, ty nie straciłeś tylko upierzenie na głowie. Wraz z włosami, wyparowała z ciebie cała ikra...! Myślałam, że wytrwam przy twobie na dobre i na złe, ale... chyba będziemy musieli się rozstać... A jak już nie będziesz wiedział, co ze sobą zrobić, to zadzwoń do Seagala. Może znajdzie dla ciebie jakąś ofertę.'' ;-p

użytkownik usunięty
karoman4

Willis i tak już schodzi ze sceny. Statham mówił, że zagra w tej serii za jedzenie i nocleg, ale inne wieprze widać nie dostosowaly sie do tej akcji.

ocenił(a) film na 4

Z innej beczki. Widzę, że ludzie ewakuują się na fdb.pl. ;-) Ja musiałam zaprzestać obserwować znajomych - a obserwowałam tylko 4-eh - bo mi zaśmiecało stronę główną.

użytkownik usunięty
karoman4

Ja zostaje. Zbytnio się przywiązałem.

Nie przywiązuj się do niczego, czego nie mógłbyś zostawić w ciągu 30 sekund.

użytkownik usunięty
granat5

Tylko wtedy w Gorączce nie słyszeli o Filmwebie.

I dobrze.

ocenił(a) film na 4

Mi też byłoby smutno stąd odchodzić. Ja się za bardzo przywiązałam, ale do znajomych których tu poznałam.

użytkownik usunięty
karoman4

A do mnie?

ocenił(a) film na 4

Powiedzmy, że się przyzwyczaiłam.

użytkownik usunięty
karoman4

Okej.

ocenił(a) film na 4

Kasia Cię nie kocha - hihihi <podły, szyderczy śmiech>

użytkownik usunięty
Dentarg

To nic. Jestem szczęśliwym i spełnionym Filmwebowiczem.

ocenił(a) film na 6

Heniu jak czujesz jeszcze rozczarowanie słabym ,,Exp3 ,, obejrzyj sobie ,,Komando Foki ,, Teraz we wtorek (16 grudzień ) o 20.00 będzie na TVN7 .Propozycja dla miłośników kina akcji .Doskonale obsadzona produkcja trzyma w napięciu do ostatnich sekund .Ale nie dziękuj im za dobrą rozrywkę ,oni oficjalnie nie istnieją xD http://www.youtube.com/watch?v=VseUZ3-BnVM

użytkownik usunięty
bradock

Kiedyś też to chcialem obejrzeć, bo lubię Biehna.

ocenił(a) film na 6

To teraz bedziesz miał okazje ,i nie przejmuj się tym że ,,Komandosi Morscy ,, wysłali na tamten świat tego pana z twojego avatarka xD .

użytkownik usunięty
bradock

To tylko Kejdżana Bin Nichen,

ocenił(a) film na 4

Bez przesady. Aktorstwo nie jest zawodem charytatywnym. Willis ostro przesadził z milionem za dzień pracy na planie, ale jakieś wynagrodzenie im się należy.

użytkownik usunięty
Dentarg

No właśnie jakieś.

Se Stejtam jaja robił.

Bruno chce być jak Cage.

użytkownik usunięty
granat5

Chyba już jest.

ocenił(a) film na 6

,, Ale inne wieprze widać nie dostosowały się do tej akcji ,, Tylko ciekawe ile Diesel za żąda za udział w 4 czesci jeśli go zaproszą ? On obecnie należy do najbardziej kasowych aktorów Hollywood .

użytkownik usunięty
bradock

Nie wiem, ale wole Diesela niż Forda w tej serii, a Ford wziął tylko 3 mln.

ocenił(a) film na 6
karoman4

Problem ,,Exp3 ,, nie polegał na małym budżecie czy za mało płacili poszczególnym aktorom itp tylko na tym że Sylwek po dwóch świetnych częściach nie miał pomysłu na dalszą (ostatnią cześć ) .Nie wiedział w którą stronę iść ,co zrobić z tą serią ? Albo chciał być trendy i iść z duchem czasu ,być na topie i zrobił współczesne kino akcji bez ikry ,polotu dla masowej widowni .Dużo nawiazań do współczesnych filmów akcji np ,,Mission Impossible 4 :Ghost Protocol czy ,,Raid ,, No i te kompletowanie tej młodej drużyny ,ekipy zalatywało mi motywem z seri ,,Szybcy i Wściekli ,, .Zresztą o tym już prędzej informował nas użytkownik Caleb ,że te zwiastuny zalatują ,,Szybcy i Wściekli ,, To było najgorsze rozwiązanie .Ta ostatnią cześć trylogi powinna być jak ,,John Wick ,, -mocna ,krwista ,mroczna ,przewidywalna ,schematyczna ale nie udająca nic wiencej niż tylko męską ,ostrą siekankę .

bradock

"Dużo nawiazań do współczesnych filmów akcji np ,,Mission Impossible 4 :Ghost Protocol czy ,,Raid "

Bez przesady, bo chyba nawet w EX 2 nawiązań do nowych filmów było więcej niż tutaj.

ocenił(a) film na 6
granat5

Gdzie miałeś nawiązania w ,,Exp2 ,, do nowych filmów ?

bradock

Poszukaj sobie w internecie, ja kiedyś gdzieś o tym czytałem.

ocenił(a) film na 6
granat5

Teraz oglądam The Punishera na TV4 -Lundgren jest mocny w hu*j w kinie akcji !!! Poziom wymiatania na poziomie wczesnych filmów Seagala .

ocenił(a) film na 6
granat5

Teraz zauważyłem że na TVN7 leci ,,Ronnin ,, z De niro !!! Oglądam !!!! Jest TVN7 ,jest Moc !!!

ocenił(a) film na 6
granat5

Po za tym to nie chodzi o nawiązania do tych współczesnych filmów tylko o to że właśnie ,,Exp3 ,, miało ten styl ,klimat nowych filmów co było wręcz haniebne !!! Tak wogóle to ,,John Wick ,, jest przykładem na to że kino akcji klasy B bije na głowę kino akcji klasy A czyli ,,Exp3 ,,

ocenił(a) film na 6
karoman4

A tak wogóle odchodząc od tej kwesti słabej 3 to trzeba zaznaczyć taki ważny ,istotny fakt że od 2010 roku powstały 3 lub mogły powstać 3 wysokooktanowe ,wysokobudżetowe prawdziwe mocne filmy akcji z soczystą R - ,,Exp1 ,2 i mogła by być 3 gdy Sylwek i scenarzyści się wysili li .Ale ten sam fakt świadczy że kino akcji -ten wspaniały gatunek filmowy nastawiony na leka rozrywkę próbuje wrócić na sam szczyt .Przed 2008 nie było takich mocnych projektów -chyba tylko ,,The Punisher ,, ,,Atak na Posterunek ,, ,,Ong -Bak ,, i ,,Zabójca ,,od biedy ,,The Marine ,, Po 2010 mamy Mechanika ,Elite zabójców ,Protektora ,Homefront ,Olimp w ogniu ,Ageńci ,Plan ucieczki ,Ninja 2 ,Uprowadzona 1,2,3 ,The November Man i Johna Wicka .Seagal również wraca na ekrany kin .Będzie Remake ,,Kickboxera ,, z Van Damme .No i ,,Londyn w ogniu ,, też się pojawi .

ocenił(a) film na 10
bradock

Krzyżowy Ogien, Kula w łeb, Likwidator, 6 kul, Bliski wróg, jak dla mnie również dobre akcyjniaki.

ocenił(a) film na 10
arnie47

Albo UNISOLE 3 i 4 (zwłaszcza 3)

ocenił(a) film na 10
arnie47

John Rambo, dużo tego

ocenił(a) film na 6
arnie47

Ale to są budżetówki .Ja tego nie zaliczam do głównego nurtu kina akcji .( Nie licząc ,,Kula w łeb ,, ,,Likwidator ,, czy ,,John Rambo ,, )

arnie47

Bliski wróg? To dziadostwo z Van Damme'm.

ocenił(a) film na 10
levy42

Nie prawda, Gibson był na planie Ford też. Oto dowód : https://www.youtube.com/watch?v=kQI-g_fI6Eg

ocenił(a) film na 3
arnie47

No ok,wygląda na to że Gibson był razem z całą ekipą.ALe Forda to ja nie widzę na tym Twoim filmiku,żeby brał udział w zdjęciach z całą resztą-a o to mi chodziło.

ocenił(a) film na 10
levy42

No na początku idzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones