PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Czy w Polsce wydadzą kiedyś wersje reżyserską jedynki i wersje "normalną" trójki, czyli tą nieocenzurowaną? Chciałbym kupić sobie oryginały, a na wersję pg13 która była w kinach szkoda kasy.

ocenił(a) film na 4
Master_of_universe

Ja czekam tylko na reżyserską wersję Dwójki (nie musi być polska - napisy można zrobić), od premiery której minęły blisko cztery lata, a o rozszerzonej wersji ani widu, ani słychu.
Jak myślisz? Mogliby na upartego nie wypuścić rozszerzonych wersji, żeby nie wiem, zemścić się za ten nieszczęsny przeciek trzeciej części "Expendables"? Mi się wydaje, że tym bardziej w takim przypadku powinno zależeć im na dorobieniu hajsu, a myślę, że rozszerzone wersje to dobry na to sposób.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Jakby miała wyjść wersja rozszerzona dwójki to już dawno by wyszła, widocznie nie mają odpowiedniej ilości materiału. Zresztą dwójka jest dobra, nie potrzeba w niej zmian, natomiast trójkę ratuje wersja nieocenzurowana, bo wersja kinowa jest tragicznie zmontowana. Szkoda że polski dystrybutor nie wydaje tych wersji, może wyda jak bedzie dostepna już 4 część, i wtedy ekskluzywne wydanie wszystkich części...ale niestety z tego co widzę ten wydawca nie ma w zwyczaju wydawać takich wersji, więc bluraya trzeba sobie ściągnąć z zagranicy bez polskich wersji :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones