PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Witajcie. Jeśli macie taką wiedzę, to napiszcie proszę, czy wydanie w Polsce jest unrated, czy kinówka?

ocenił(a) film na 8
damek1690

z tego co wiem i czytam to ta wersja UNRATED nic nie wnosi. tylko pare scen. żadnej krwawej akcji:

http://www.schnittberichte.com/schnittbericht.php?ID=626620 nie trzeba znać języka ale starczy porównać zdjęcia

ocenił(a) film na 8
Expendable91

Z tego widzę, faktycznie, no ale jednak lepiej zobaczyć parę lepszych ujęć, jak to opisał kolega caleb_83 poniżej. I właśnie ciekaw jestem, czy dystrybutor jak przeważnie to bywa, dał dupy, czy jednak warto dziś pójść do media.

ocenił(a) film na 5
damek1690

W końcu obejrzałem wersję Unrated. Najwięcej zostało dodanych scen w finale przez co finał jest największym plusem tego filmu. Przynajmniej teraz widać i słychać jak Statham czy Snipes dźgają nożami przeciwników. Snipes wykonuje kilka fajnych kopów z obrotu i ostatniego typka z którym walczy dźga kilka razy w plecy - w wersji kinowej dźga go tylko raz i w dodatku wogóle tego nie widzimy a jedynie słyszymy. Walka Stathama z tym koksem jest zdecydowanie lepiej zmontowana i dłuższa niż w wersji kinowej i wreszcie widać finał tej walki, a nie jedynie urwaną scenę jak pierwotnie miało to miejsce. Owszem nie jest bardziej soczyście ale przynajmniej teraz sceny akcji mają większe uderzenie. Widać jak noże i kule docierają do celu. Olewajcie wersje kinową - to gówno wogóle nie powinno istnieć jak chcieli zarobić trochę więcej $ to powinni dać tą wersję w kinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones