PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Mam szczera nadzieje, ze to ostatnia czesc. Sly powinien sobie to juz odpuscic, bo film jest naprawde
slaby. Poprzednie czesci byly calkiem fajne - typowe kino akcji. Ale tego ¨dziela¨ nawet nie udalo mi
sie obejrzec do konca. Najpierw zasnalem, a gdy sie juz obudzilem, glupota bijaca z ekranu nie
pozwolila mi dokonczyc seansu. Niestety, bo poczatek tego nie zwiastowal.
Po tym filmie stwierdzilem, ze Sly powinien odpoczac od krecenia filmow. Na plus jednak, ze tego nie
rezyserowal...

ocenił(a) film na 6
damian_filmweb

Prawdopodobnie ,,Exp 3 ,, będzie ostatnią częścią ,bo ta cześć w PG -13 zarobiła 116 mln mniej niż 2 cześć w R .Różnica wpływów ogromną .
Po za tym jeszcze studio filmowe które to kręciło oficjalnie nie potwierdziło 4 części .

bradock

Był wyciek to mniej kasy. Lerner powiedział, że stracili przez to 250 $ mln, co jest oczywiście przesadą, ale jednak coś tam stracili. Ja uważam, że 4 część jest niemal pewna.

ocenił(a) film na 6
granat5

No był wyciek ,tego nikt nie kwestionuje ale faktem jest że stracili kasę .To nie ma różnicy czy był wyciek czy np w tym samym czasie co oni mieli premiere była premiera np ,,Zabójczej Broni 5 ,, i ten film odebrał im widzów .Stracili pewnie entuzjazm do robienia kolejnej cześci .

ocenił(a) film na 6
granat5

Po za tym ,,Exp3 ,, Lionsgate ogłosiło oficjalnie znacznie predzej po ,,Exp2 ,, niż teraz ma być 4 cześć .Przecież jeśli ,,Exp4 ,, ma wyjść w 2016 roku w sierpniu to oni już za rok w pażdzierniku 2015 powini już to krecić !!! Na razie cisza panuje w tym temacie .To jest niepokojące .

ocenił(a) film na 4
granat5

Gdyby nie wyciek to też by było mniej kasy niż Ex2. Każda kolejna kontynuacja robiona na to samo kopyto będzie zbierała mniej kasy. Pewnie faktycznie 4 część powstanie, ale wyjątkowo popieram teraz Damiana, założyciela tematu: niech sobie darują.

ocenił(a) film na 4
granat5

A ja natomiast nie zdziwiłabym się, gdyby twórcy Ex3 zarobili jeszcze na tym wycieku.

karoman4

Niby jak?

ocenił(a) film na 4
granat5

A tymi wszystkimi pozwami, którymi straszy Lerner.

ocenił(a) film na 6
damian_filmweb

Ale podobno rekrutacja aktorów do ,,Exp4 ,, już się zaczęła : Na celowniku są Hugh Jackman , Kevin Costner ,Mark Wahlberg ,Tom Cruise ,
Vin Diesel ,Dwayne ,,The Rock ,, Johnson .Liam Neeson ,Denzel Washington ,może powrócić Bruce Wills i tradycyjnie Steven Seagal .Tak
przynajmiej wynika z tego artykułu ale czy to prawda ? : http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://masterherald.com/sylve ster-stallone-recruits-major-actors-for-the-expendables-4-the-rock-expected-to-f eature-as-a-villain/2663/&prev=search

bradock

Ale mają marzenia. I nawet o Jackmanie pomyśleli, no, no. Jego akurat by widział w jakimś ostrym filmie akcji. Jako twardziel jest świetny, co potwierdził wiele razy jako Wolverine.

ocenił(a) film na 6
granat5

Dla mnie Jackman to przedewszystkim Van Helsing .Oby z tą obsadą nie przesadzili ,bo potem się na budżecie odbija ,Kilka skromnych nazwisk ,dobry scenariusz ,masa akcji i kategoria HardCore R .

ocenił(a) film na 3
bradock

No z jednej strony fanie by było zobaczyć kolejnych świetnych aktorów, ale szczerze mówiąc jaki jest sens skoro pojawia sie na ekranie jako statyści przez kilka minut. Tak jak jackie chan powiedział, ze z chcecie by zagrał w expendables, ale tylko wtedy jeśli będzie grał główna rola razem ze Stallonem. Gdyby sly więcej kasy przeznaczył właśnie na budżet i efekty niż na gaże dla zbędnych gwiazdorów mielibyśmy naprawdę coś dobrego.
A tutaj ? Sly odcina kupony nic więcej. Film na sile i bez pomysłu. Choć zapomniałem pochwalić świetnego Gipsona. Cieszę sie ze w końcu wraca do kina. Choć van damme był równie dobry w ex 2 ;)

ocenił(a) film na 3
damian_filmweb

Oczywiście na scenariusz nie budżet. Autoslownik ;)

użytkownik usunięty
bradock

Ciekawe jak ta rekrutacja wygląda. Jak w Urzędzie Pracy?
A: Nazwisko?
B: Jai White
A: Dobrze. Z kim pan walczył?
B: Z Van Damme'm, Adkinsem, Seagalem..
A: Dobrze niech pan zostawi numer telefonu odezwiemy się


Wersja druga

Siedzi Sly z Arnoldem i Stathamem i oglądają na YT najlepsze walki i sceny akcji. Statham włącza fragment Szybkich i wściekłych 5 i

Sly: Czekaj czekaj kto to jest?
Jason: No Vin Diesel ikona kina akcji...
Arnold: Może go weźmiemy co Sly?
Sly: No nie wiem kurcze, uzgodniłem z Avim, że zatrudnię Danny'ego Radcliffe'a, bo obetnie nam dotacje
Jason: No dobra to patrzymy dalej (włącza walkę finałową z Ip mana)
Arnold: A to kto?
Sly: Nie wiem przewiń dalej
Jason: To może ten? (w tle widać fragment walki z Od kołyski aż po grób)
Sly: No i?
Jason: Tutaj piszą w komentarzach, że nazywa się Dacascos
Sly: Nie kojarzę, jedź dalej, bo nie mamy czasu
Jason: Dobra tutaj w powiązanych jest pokaz Jackiego Chana...
Sly: Nie włączaj. Jackie jest zaklepany, zgodził się walczyć z Lautnerem
Arnold: A co sądzisz o cyfrowym Brucie Lee?
Sly: Nie żartuj, nie lubię efektów pod dzieciaki.
Jason: Dobra to na koniec...
Arnold: Czekajcie sekundkę, jak się nazywał ten Meksykaniec, który grał z Antonio w Desperado?
Jason: Danny.. yyy....
Sly: Danny już jest przecież powiedziałem na początku. Dobra kończymy na dziś.

ocenił(a) film na 6

He ,he rozbawiłeś mnie tym tekstem Heniu . Ja myślę że Stallone zna wszystkich topowych aktorów kina akcji typu Dwayne ,,The Rock ,, Johnson , Vin Diesel ,Tony Ja ,Michael Ja White oraz tych starszych ,w końcu kino akcji to jego specjalność -gra ,reżyseruje ,piszę scenariusze do filmów akcji .Tylko zazwyczaj dobiera sobie do filmów tych aktorów z którymi kiedyś współpracował i ich polubił ,zaprzyjażnił się z nimi ,stąd w ,,Exp,, 1 -Roberts czy Rourke .Dziwnę że nikt nie wspomina w kontekście ,,Exp 4 ,, takich nazwisk jak ,,Russel ,, czy,, Hauer ,, W sumie to też były kiedyś ikony kina akcji ery VHS i idole niektórych dżiśiejszych 30 -40 latków .Ale podobno Sylwek z nimi ma gorsze stosunki ,tak gdzieś szłyszałem .

użytkownik usunięty
bradock

A powinien mieć dobre.

Hehe, rozje*bałeś mnie. Szczególnie ta pierwsza wersja. :D :D Wymyślaj dalej, dobrze Ci idzie.

ocenił(a) film na 6
granat5

Dzisiaj TV -PULS Kładzie wszystkie stacje telewizyjna na łopatki - O 20 .00 : ,,Django ,,

bradock

Szaleją. W piątek Na krawędzi, wczoraj Terminator 2, a dzisiaj Django. :D

ocenił(a) film na 6
granat5

I tak ma być !!!! A nie tam jakieś Rumuńskie Hity Kina Akcji Pana z Kucykiem .

ocenił(a) film na 6
granat5

A za tydzień w sobotę o 20.00 na TV -Puls ,,Lockout ,, .Od razu inaczej się patrzy na telewizje .

bradock

Ciekawe w jakiej wersji czy w PG-13 czy UNRATED.

ocenił(a) film na 6
granat5

Chyba w oficjalnej czyli PG -13 .Na Ch.O..M.I.K.U.J jest wersja UNRATED ,może kiedyś obejrzę .

bradock

Wersję UNRATED mam na dysku.

ocenił(a) film na 6
granat5

To musisz obejrzeć bo film fajny ,podobny do ,,Uczieczki z Nowego Yorku ,, .A ja dziś te Django obejrzę chyba na TV -PULS ,choć pierwotnie planowałem : ,,Muły siostry Sary ,,

użytkownik usunięty
granat5

W CV JCVD ma napisane ,,lubię grać bliźniaków''.

Tak. :D

Jak coś to jest Falcon Rising z napisami.

użytkownik usunięty
granat5

Pobralem, le bez napisow.

http://catshare.net/qnY7InofcMjxvNe1

użytkownik usunięty
granat5

Dzieki. Teraz na głównych stronach dominuja Lucy i ten nowy ekstra film z Seagalem Trejo i Rhamesem.

ocenił(a) film na 4

Obsadę już mają: http://33.media.tumblr.com/89a8a3852f950c157b2f4a1b29a5e1ec/tumblr_n9xfzaIMUH1qb goyio1_500.jpg

użytkownik usunięty
karoman4

Co to za dwie z tylu?

ocenił(a) film na 4

Myślę, że spoglądając na ich miny, można domyśleć się, jaki był cel lotu tych dwóch z tyłu. :-P

użytkownik usunięty
karoman4

Pozazdrościć.

Dla pana Bunga Bunga dwie to za mało.

użytkownik usunięty
granat5

Mówisz, że woli po jednej dziurce w trzech dziewczynach niż 3 dziurki u jednej?

Nie pytałem.

ocenił(a) film na 4
granat5

Piszesz, jakbyś mu zazdrościł.
Puszczalskie ladacznice z pustostanem we łbie, co to myślą, że wyrobią sobie markę obciągając wszystko, co im się pod ryj podstawi. Absolutnie nie ma czego zazdrościć.

karoman4

Chyba mnie pomyliłaś z dewastatorem, to on pisał: "Pozazdrościć", a nie ja.

ocenił(a) film na 4
granat5

A Ty napisałeś ''Dla pana Bunga Bunga dwie to za mało.'' <--- Miało to wydźwięk, jakbyś zazdrościł.

karoman4

To nie zazdrość, a fakt.

użytkownik usunięty
karoman4

Mogę zadać jedno pytanie?

ocenił(a) film na 4

Zadaj najwyżej nie odpowiem.

użytkownik usunięty
karoman4

Jesteś głodna. Nie jadłaś od wielu tygodni, aż tu nagle patrzysz leży jeden przeterminowany pełen emulgatorów i ulepszaczy hamburger. Zjadasz?

ocenił(a) film na 4

Nie. Gdybym miała dostęp do czyjegoś kurnika, wolałabym wykraść kilka jajek i zjeść je na surowo. Ewentualnie ugotować je w puszcze po konserwie.

użytkownik usunięty
karoman4

Ja nie mam dostepu do kurnika.

ocenił(a) film na 6
karoman4

A ja bym nie bym aż taki pewny powstania ,,Exp4 ,, Nie chcę tu was specjalnie straszyć ale przecież oni powinni już pisać czy pracować przy scenariuszu i pod tym kątem dobierać obsadę ! A tu na razie CISZA !!! Ma ktoś jakie info w tej sprawie ? Co wogóle porabia Stallone ? Kręci tego ,,Rambo 5 ,, czy nie ? Co jest grane ?

użytkownik usunięty
bradock

http://www.filmweb.pl/news/Stallone+zapowiada%3A+%22Expendables+4%22+b%C4%99dzie +mie%C4%87+kategori%C4%99+wiekow%C4%85+R-108484

ocenił(a) film na 6

No to fajnie ,że wrescie powstanie .A szłyszałeś o tym Heniu że zaproszenie do ,,Exp4 ,, dostał Manny Pacqiao

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones