PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633658}
5,2 2 178
ocen
5,2 10 1 2178
6,3 14
ocen krytyków
Night Moves
powrót do forum filmu Night Moves

Akcja powoli się rozkręca, jest cicho, mało dialogów, główny bohater spokojny i (pozornie) panujący nad sobą. Oglądam film w nocy, jest cicho wokół, akcja i napięcie narasta... Coś pięknego! Film pozytywnie mnie zaskoczył. Ja osobiście polecam!

ocenił(a) film na 7
skynet1234

No faktycznie 7/10, niby powolna akcja na poczatku, ale zarazem ciągłe napięcie i świadomość, że to musi się źle skończyć. Mocny film, nie tak spektakularnie i sensacyjnie, ale pokazuje siłę zniewolenia ideologią, która choćby najszlachetniejsza, może okazać się groteską i wynaturzeniem walki o "wspólne dobro" i "lepszy świat"...

ocenił(a) film na 8
Sabistyna

To nie ideologia okazała się wynaturzona i groteskowa, lecz człowiek...

ocenił(a) film na 7
JestemNumerem1

Niby tak, ale tu otwieramy pole bezkresne dyskusji na temat wypaczenia ideologii przez samych ich twórców lub późniejszych "wykonawców", bo to przecież my te koncepcje tworzymy, a potem obracamy przeciwko samym sobie. Myślę, że rozbieżność między teorią a praktyką demaskuje słabość ludzkiego umysłu...Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Sabistyna

Cieszę się, że sprowokowałam takie doskonałe uzupełnienie.

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Mnie zachwycił. Jego realizm, przygnębiający nastrój. Kolejny raz niska ocena na FW oznacza wartościowy film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones