PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662736}
4,6 1 218
ocen
4,6 10 1 1218
Nightlight
powrót do forum filmu Nightlight

średniaczek

ocenił(a) film na 5

Niby wszystko było co zawiera większość horrorów: grupkę nastolatków, alkohol, zabawa, ciemność, las i brak logiki w postępowaniu. Może gdyby nie był tak chaotycznie nakręcony to byłby lepszy. Tak przez śmiganie tą latarką dookoła niezbyt można się skupić na tym co "straszne". Po latach od premiery nadal uważam, że najlepszym horrorem z lasem w fabule jest Blair Witch nadal oglądam go z zaciekawieniem i jeżącym się włosiem. Nightlight niestety mimo chęci nie wyszedł najlepiej.

JoaHa88

Ja niestety nie lubie Blair wlasnie ze wzgledu na ujecia z kamery. Nie lubie jak filmy sa tak krecone, meczy mnie ogladanie. Zreszta zawsze jak kamera jest nieumiejetnie obslugiwana to trudno mi sie na fabule skupic :P Wkurza mnie taki pseuto ambitny montaz...
Czyli tego filmu tez raczej nie ma co odpalac, bo jest podobnie (a raczej duzo gorzej) nakrecony do Blair?

ocenił(a) film na 5
Krwawa_Orlica

W takim wypadku zdecydowanie odradzam ten film, tylko ciebie zirytuje. Nie był nawet pseudo ambitny no chyba, że kręcenie filmu z perspektywy latarki (nie kamerki z rąsi) nazwiemy niesamowita innowacją ;-)

ocenił(a) film na 4
JoaHa88

O, tak. Chaos i brak logiki jest tu wyczuwalny w każdej scenie. Kompletnie bez sensu. Ewidentne nawiązania do BWP i nie mam na myśli tylko kręcenie "z ręki", ale też las i końcowy kościół, chociaż o ile pamiętam w BWP był samotny dom.

ocenił(a) film na 5
ZwiastunNocy

Tak, była opuszczona rudera a nie kościół. Widać, że chcieli na siłę dodać coś strasznego. W końcu bądź co bądź ale zdewastowany kościół w środku lasu z grobami dookoła jest z lekka przerażający! Jest.. ale nie w tym filmie :-) Tutaj z góry było wiadome, że w końcu do niego trafią, inaczej by na początku nie wspominali by za nic w świecie do niego nie wchodzić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones