PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853868}

Nikomu ani słowa

Don't Tell a Soul
5,9 2 246
ocen
5,9 10 1 2246
Nikomu ani słowa
powrót do forum filmu Nikomu ani słowa

nie sugerować się do końca oceną, już nie raz się o tym przekonałem. Film trzyma w napięciu i ogląda się z zaciekawieniem. Wkurzał mnie starszy brat, taki 17 letni dupek, szkoda, że nie został w tym dołku sam jak palec !

ocenił(a) film na 6
kintaro88

Zgadzam się, film całiem OK, a Matt w kategorii "brat dupek" osiąga pełną skalę, zwłaszcza scena na imprezie lub później z policją. Akurat mam siostrę ;)

kintaro88

Ty też masz 17 lat? Czemu takie spoilery dajesz?

ocenił(a) film na 7
gdaas88

myślisz, że ktoś czytając mój komentarz, będzie wiedział o czym jest film? Dowie się tyle co pisze o tym filmweb:
"Dwóch nastoletnich braci kradnie by pomóc chorej matce. Napotykają ochroniarza, który utknął w studni na odludziu."

kintaro88

Ten opis jest przekłamany swoją drogą, bo oni jeśli już się bawimy w tą konwencję, to napotykają ochroniarza, który wpada do studni, goniąc ich.

ocenił(a) film na 6
kintaro88

Taa 17 letni zj*b udajacy hulka ;)

ocenił(a) film na 7
kintaro88

Chłopak po przejściach,wychowany w patologii,więc nic dziwnego że wyrósł na kawał takiego gnoja.Co do filmu faktycznie dobry.Oglądało się do samego końca w ciekawości.

kintaro88

Mocny film, dawno mnie żaden tyle razy nie zaskoczył. A starszy brat w kategorii najgorszy brat filmowy na pewno powalczyłby o zwycięstwo. Drugi braciszek też jednak nie zachowywał się prawidłowo, ale tak to często właśnie bywa, że ludzie nie wybierają najrozsądniejszych czy najlogiczniejszych rozwiązań. Stąd tyle wypadków i problemów wszelkiego rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones