PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853868}

Nikomu ani słowa

Don't Tell a Soul
5,9 2 246
ocen
5,9 10 1 2246
Nikomu ani słowa
powrót do forum filmu Nikomu ani słowa

spierdykana po całości. Po co tak to zakończyli? Gdyby nie to zakończenie to wcale nie byłby zły ten thriller. Naciągany mocno w niektórych momentach, ale za sprawą aktorów, którzy nieźle zagrali nawet nie kłuje tak w oczy. Końcówka zrypana po całości, ale do obejrzenia jak najbardziej.

ocenił(a) film na 4
dzyniu88

Zgadzam się w 100 procentach.Postać starszego brata jest tak źle napisana że nie można uwierzyć w jego nagłą zmianę na koniec filmu,tak samo w matkę która przez cały film prosi o swój ulubiony napój i jedyne co ja interesuje to wiadomości w tv.a jeżeli chodzi o ,,ochroniarza" to na koniec nagle po pomocy jednej z postaci,zachowuje się wobec niej bez sensu.Jeszcze mam takie przemyślenie przy scenie z butla z gazem,czemu po prostu jej nie zakrecił???

ocenił(a) film na 3
dzyniu88

Zgadzam się. Same absurdy, ale koniec mógł to uratować, gdyby był tragiczny.

dzyniu88

skoro mimo wszystko polecasz to czemu tylko 3? miałem obejrzeć ale te oceny mnie zniechęciły

ocenił(a) film na 6
filmaniak1975

Nie kieruj się tak do końca ocenami, gdybym tak robiła nie ogladnęłabym kilku naprawdę dobrych filmów. Ten thriller jest niezły, oczywiście jest kilka niedociągnięć a zakończenie mogłoby być lepsze, ale ogólnie warto obejrzeć. Ja polecam.

juliette_77

obejrzałem, rzeczywiście niezły, na pewno ocena 6 jest na miejscu, zaś ocena 3 stanowczo za niska, tym bardziej jak ktoś poleca, bez sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones