PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853868}

Nikomu ani słowa

Don't Tell a Soul
5,9 2 246
ocen
5,9 10 1 2246
Nikomu ani słowa
powrót do forum filmu Nikomu ani słowa

Nie ukrywam, że na film zdecydowałem się dla Schruta, żeby zobaczyć jak Dwihgt daje sobie radę po latach. Nie spodziewałem się fajerwerków, ot, pewnie jakieś zgrabne filmidło o dylematach moralnych: czy wyciągnąć ochroniarza z dziury czy nie.

Ale to tylko pozory. Cała historia szybko wchodzi na zupełnie inne tory i w prostej opowiastce psychologicznej pojawiają się dragi, kasa, przemoc, morderstwa i broń. Do tego beznadzieja życia codziennego i trudne wybory, a z każdą chwilą atmosfera robi się coraz gęściejsza. I żaden wybór nie jest dobry.

Chciałbym medal wręczyć Wilsonowi, ale jednak szczególne uznanie należy się Whiteheadowi w roli starszego brata. Uuuuu, rola psychopatycznego i mściwego, a jednocześnie zagubionego nastolatka którego dorosłość za wcześnie dopadła - naprawdę robi wrażenie. I ta sytuacja która go po prostu go przerasta... A sam Wilson - on chyba jest idealny do ról osób nie do końca stabilnych psychicznie :)

Parę naciąganych miejsc, no i chyba film zasłużył na lepszą końcówkę. Ale jak dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones