PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840078}

Nikt

Nobody
7,1 56 838
ocen
7,1 10 1 56838
7,2 28
ocen krytyków
Nikt
powrót do forum filmu Nikt

Po trailerze można oczekiwać filmu zemsty z uśpionym agentem, trochę taki Johh Wick jedzący na śniadanie naleśniki z dziećmi, ale mam nadzieję, że nie będzie tak przeszarżowany, jak seria z Keanu, bo Bob świetnie się sprawdza w scenach dialogów i mam nadzieję, że i tych tu nie zabraknie.
Czekam niecierpliwie!

ocenił(a) film na 7
st4lk3r

"naleśniki z dziećmi", a przeczytałem "naleśniki z dzieci" ^^ Wracając do filmu, to może być całkiem udany, dużo bardziej powiedzmy.... realistyczny niż John Wick, ale zabawa na podobnym, fenomenalnym poziomie. Nigdy był nie obstawił Odenkirka w takiej roli. Kojarzę go jako Saul z BBad oraz roli w Nebrasce. Dodatkowo w trailerze jest Christopher Lloyd, więc pewnie dołoży swoje "3 świetne grosze " :)

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

Dobry komentarz

ocenił(a) film na 5
Mauna_Kea

Realistyczny? w życiu. Finałowe sceny polegają na tym, ze jest milion przeciwników i po prostu sobie praktycznie stojąc! stojąc! bohaterzy koszą ich bez nawet grama zagrożenia życia! bez nawet spocenia się! To tak jakbyś grał w strzelanke na najłatwiejszym poziomie, gdzie goście stojąc pół metra od ciebie nie potrafią Cię zabić i to strzelając z ciężkiej broni. Początek filmu był nawet fajny, ale im dalej, tym bardziej nierealistycznie i wręcz nudno. Ot, oglądasz scenki bez grama zaangażowania i emocji. Aktorzy nawet się nie starają odgrywać scen, w których niby powinni walczyć o życie. A kwintesencją tego był jeden z bohaterów, 80-letni emeryt, który szedł sobie wolno po pomieszczeniach jak na spacerku, często po prostu sobie stojąc i rozwalał sobie gości, jakby to były kręgle. Oglądając to, nawet przez sekundę nie martwiłeś się, że oberwą czy coś w tym stylu. A to nawet nie byli główni bohaterzy!  Kino akcji powinno sprawiać frajdę i wywoływać jakieś emocję.
Zwiastun całkowicie co innego obiecywał a w finalnej wersji dostaliśmy odwrotność tego.

ocenił(a) film na 7
Icariusz

fakt, zwiastun pokazywał to nieco inaczej, ale dla mnie film mimo wszystko bardzo w porządku. w przeciwieństwie do Johna Wicka, którego uwielbiam, tutaj główny bohater dostaje po mordzie, krwawi, dostaje kulkę czy nożem, nie jest z żelaza. Finałowa scena w fabryce nie różni się moim zdaniem od innych zwykłych strzelanin czy filmów akcji.

Icariusz

zgadzam się w 100% icariusz, dla mnie średniak średniaków

ocenił(a) film na 8
Icariusz

Naprawdę ?

ocenił(a) film na 6
Icariusz

Zgadzam sie totalnie. Bylo zabawnie i z przymruzeniem oka ale pod koniec juz troche nudno. I ten spacer staruszka geriatrycznym tempem, ktorego kule sie nie imaja....word!

st4lk3r

Film fajny ale jak zobaczyłem że zlał w autobusie Daniela Bernharda i Alana Moussi to mnie koleś rozwalił obydwoje grali w filmach kopanych pierwszy w kontynuacji krwawego sportu a drugi w kick-boxer więc zlali by dziadka ale ok ogólnie rozpierducha fajna emeryt umie tłuc po mordach oczywiście w filmie fajnie nagrane...

max_p

chyba mylisz role z prawdziwym życiem xD

ocenił(a) film na 8
RezZer

Prosza cię chopie mosz recht...

ocenił(a) film na 7
st4lk3r

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU&t=4s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones