PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664257}

Nimfomanka - Część II

The Nymphomaniac Part 2
5,8 45 811
ocen
5,8 10 1 45811
5,8 24
oceny krytyków
Nimfomanka Część II
powrót do forum filmu Nimfomanka - Część II

Współczuję Larsowi Von Trierowi. Z takim spojrzeniem na seksualność należałoby udać się do
psychoanalityka. Lars zamiast tego woli zarobić - tylko czyim kosztem ? Wrażliwsi widzowie
ryzykują, że od tej pory seks kojarzyć im się będzie z posiniaczoną i pokrwawioną Charlotte
Gainsbourg. Ciekawe, że są masochiści, którzy oglądają takie filmy.

soleil2000

Mnie akurat nie podobała się (chociaż to łagodne określenie) ignorancja reżysera. Śmiałe sceny seksu to dla mnie nie problem, natomiast brak wiedzy nim jest. Seligman, deklarujący się jako aseksualista przy pierwszej okazji próbuje przespać się z Joe. Myśli nasuwają się dwie: albo Seligman skłamał, aby Joe czuła się bardziej komfortowo, albo von Trier ma znikome pojęcie o aseksualizmie i wydaje mu się, że takie osoby podświadomie marzą o seksie, tylko coś ich blokuje (wygląd, nieśmiałość, aspołeczność, cokolwiek).
Drugim minusem była nieudana próba stworzenia z tego filmu psychologicznego i głębokiego dzieła. Jak jednak widać po ocenach 10 i 9 niektórzy to kupili. Ja kompletnie nie rozumiem tej ''sztuki''.
Obejrzałam tylko dla lesbijskich scen, zawiodłam się. To moje pierwsze spotkanie z tym reżyserem, w kolejce miałam jeszcze ''Antychrysta'', ale jestem zbyt zniechęcona do innych ''dzieł'' tego pana.

soleil2000

Dostałaś moją wiadomość na priv?

marcilla

Tak, już odpowiedziałam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones