PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670876}

Ninja: Cień łzy

Ninja: Shadow of a Tear
6,2 5 431
ocen
6,2 10 1 5431
Ninja: Cień łzy
powrót do forum filmu Ninja: Cień łzy

Klimat starych filmow

ocenił(a) film na 8

o ninja i sztukach walki, scenariusz przewidywalny, ale nie o to przeciez chodzi, chodzi o walki a te na najwyzszym poziomie 8/10

ocenił(a) film na 7
fari

Ja właśnie odniosłem wrażenie, że to taki nieoficjalny remake Revenge of the Ninja (1983) z Shô Kosugim. Podobny scenariusz, motyw zemsty po utracie kogoś bliskiego, narkotyki itp. Z tą różnicą, że do tamtego filmu mam sentyment i wolę Kosugiego w roli Ninja, poza tym film miał lepszą muzykę i klimat, za to w tym nowym filmie lepsza choreografia walk (brak zbędnych salt i innych popisów akrobatycznych). Tutaj mamy solidne, dynamiczne sceny z blokami, szerokim wachlarzem ciosów, chociaż miałem kilka momentów w filmie, które mnie nudziły - na szczęście za kilka minut znów powracała akcja i dobrnąłem do końca. Podsumowując polecam, zwłaszcza miłośnikom gatunku lub jako przerywnik od "cięższych" filmów, pozdro.

ocenił(a) film na 6
Pyrogenus

Same walki to za mało, to już nie te czasy. Gdy fabuła się nie klei to wychodzi lipa. Ale faktycznie trzeba przyznać, że w tym filmie choreografię mieli naprawdę niezłą, bardzo efektowne sceny walk, szkoda, że tak bez większych emocji , to wszystko było zbyt płaskie, za mało dramatyczne. Ostatecznie 6/10

fari

Dla nie film również na mocne 8. Stara szkoła w nowym wydaniu.

ocenił(a) film na 7
fari

film swietny, lepszy niz ten wysokobudzetowy chlam co leci teraz w kinach!

jak ten film sie komus podobal, polecam : http://www.filmweb.pl/film/El+Gringo-2012-631459 z tym samym aktorem

a co do fabuly wole zeby byla prosta (i miala niedociagniecia) niz zeby byly super efekty specjalne i fabule o niczym (jak teraz sie ostatnio dzieje w kinach)

ocenił(a) film na 10
kebi17

Popieram!

ocenił(a) film na 7
fari

Z ręką na sercu przyznaj, że przewidziałeś kto zabił Namiko ? Raczej prawie nic nie wskazywało na Nakabarę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones