PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33399}

Ninja 3: Dominacja

Ninja III: The Domination
5,4 364
oceny
5,4 10 1 364
Ninja 3: Dominacja
powrót do forum filmu Ninja 3: Dominacja

Co robi ninja na polu golfowym? Zgniata piłeczkę golfową na proch, wycina mieczem kilkunastu bogaczy, niszczy parę radiowozów, motorów i śmigłowiec policyjnej obławy, przyjmuje na klatę 30 kg ołowiu a na końcu znika. Nikt nie wie dlaczego to robi, po prostu dlatego że jest ninją i może.
Jeśli jesteś gotów na taki film, to przygotuj się, że to dopiero początek. Dalej jest opętanie przez duchy, lewitujący miecz, ziejący laserem automat do gry, wizyta u psychiatry ("nic niepokojącego poza postrzeganiem pozazmysłowym i nadzwyczajnym zainteresowaniem kulturą japońską"), wreszcie szukający zemsty biały ninja. Nikt zresztą nie wie, dlaczego biały ninja jest czarny, a czarny - zielony. Ważne są słowa chińskiego wróżbity o wyraźnych skłonnościach sadystycznych: "tylko ninja może zniszczyć ninja". Nie wierzę że można coś takiego nakręcić bez grama kokainy.
Udział Sho Kosugi sprawił jednak, że fabuła uniknęła tandetej mielizny podróbek z Dudikoffem (który jak się okazuje nie był pierwszym amerykańskim ninją, pierwsza była grająca Christinę bardzo fajna Lucinda Dickey).
Ninja 3 jest tak durny, że aż śmieszny, ale nie zawaham się go nazwać najlepszym filmem ninja jaki kiedykolwiek powstał - wprost ocieka kultem. 100% kina lat 80-tych!
http://www.youtube.com/watch?v=xdQldhv_KK4

ocenił(a) film na 8
oider

i ja w 100 % sie z toba zgadzam. Widziałam ten film jakieś 16 lat temu i postanowiłam go obejrzeć z bratem ,kiedys wspominalismy sobie stare dobre czasy i jakos o tym filmie pomyslelismy.no to ściągnął,Jak go odlądalismy ,padalismy ze smiechu,ze kiedyś wywarł na nas ogromne wrażenie (w końcu bylismy dziećmi,a film oglądalismy w tajemnicy przed dorosłymu :) ).jak na tamte czasy film dobry,a niektórwe sceny podkreslam -jak na tamte czasy-dobre .

ocenił(a) film na 7
oider

Podpisuje sie, choc ostatnio widzialem go na vhs 20 lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones