Rozumiem, że oba filmy opowiadają historię miłości młodej dziewczyny i dojrzałego mężczyzny... ale czy to wystarczy, żeby związac je ze sobą na filmwebie? Równie dobrze możnaby związać ze soba filmy: Gniazdo os i dajmy na to Symetrię, bo oba filmy opowiadają o dramacie młodego chłopaka zamnkniętego w więzieniu. Albo...
więcej