PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810309}

Niszczycielka

Destroyer
6,6 6 462
oceny
6,6 10 1 6462
5,5 4
oceny krytyków
Niszczycielka
powrót do forum filmu Niszczycielka

a tak naprawdę nie mówi nic nowego. Ileż to już razy widzieliśmy poharatanych przez życie stróżów prawa, niosących ze sobą odium cierpienia odmalowanego na ich wyniszczonych twarzach. Fakt, w tym filmie to twarz Nicole Kidman, co niewiele zmienia. Moim zdaniem charakteryzacja przeszarżowana. Film nie wzbudził we mnie żadnych emocji. Do zapomnienia.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Zarówno charakteryzacja jak i postać głównej bohaterki moim zdaniem jest przerysowana. Miał być kryminał w stylu noir, ale niestety nie wyszło.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Jak mnie wkurzają takie komentarze.Dawno nie oglądałem z tego gatunku tak dobrego filmu,zdjęcia,muzyka przede wszystkim,dobra gra Nicole,angażująca fabuła dzięki również udanemu zabiegowi(retrospekcje).Lepiej mi wszedł niż familijny Przemytnik Eastwooda.

ocenił(a) film na 5
aronn

Rozumiem, że wkurza cię, jak ktoś odbiera film inaczej niż ty. Taka natura sztuki - subiektywizm.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Tak niestety teraz kręci się filmy,znana aktorka/aktor,wytarte klisze i twórcom wydaje się że to jest TO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones