PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810309}

Niszczycielka

Destroyer
6,6 6 462
oceny
6,6 10 1 6462
5,5 4
oceny krytyków
Niszczycielka
powrót do forum filmu Niszczycielka

Co to miało być?! Peruka Kidman tak okropna i rzucająca się w oczy, że widać ją z kosmosu. Ktoś zamierzał postarzyć Kidman a zamiast zmęczonej życiem podstarzałej detektyw "po przejściach" wyszedł mu zombie z filmu klasy D i to jeszcze skacowany zombie. Na dodatek ta gra aktorska! Kłoda spróchniałego drewna zagrałaby to lepiej. Serio dokładnie wszyscy grali w tym filmie lepiej niż Nicole. Lubię ją, wiem, że potrafi zagrać genialnie (The hours) i kompletnie nie rozumiem co poszło w tym filmie nie tak... Szkoda. Słabe 4/10

ocenił(a) film na 5
Ariel_2

W tym filmie wiele poszło nie tak - począwszy od gry Kidman, poprzez fatalną, przesadzoną charakteryzację na samym scenariuszu kończąc.

Ariel_2

Nominacja do Złotego Globu dla Kidman za te rolę. Jak ja uwielbiam tych pseudokrytykow filmwebowych.

edoOo

a ja uwielbiam tych co przytaczają info o nagrodach, jakoby to miało cokolwiek znaczyć w dzisiejszym kinie...

Ariel_2

haha, tak Cię zabolała jej prawdziwa twarz? wreszcie wygląda normalnie chyba na czas kręcenia filmu odpuściła botoksik, ale śmiesznie ją trzyma przy ustach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones