Nożownik

The Hunted

2003 1 godz. 34 min.
6,3 20 816
ocen
6,3 10 20816
2 681
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
powrót do forum filmu Nożownik
  • Leothyr ocenił(a) ten film na: 5

    Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Wydaje się jakby z filmu wycięto co najmniej godzinę. Po prostu niedopracowany, a miał potencjał na coś naprawdę dobrego. Gdyby było trochę mniej Rambo a trochę więcej pojedynku psychologicznego, film byłby niezły...No i te kosmicznie zabawne sceny, w stylu buduję pułapkę i wykuwam nóż w pięć minut albo po głębokiej na ponad pięć centymetrów ranie mięśnia czworogłowego nogi, jeden z bohaterów dalej sobie biega jakby nigdy nic - śmieszne.

  • van_der ocenił(a) ten film na: 6

    Leothyr Albo jak spada niby do "wodospadu", ale w rzeczywistości rąbnął niemiłosiernie plecami o głaz, gdyż tej wody tam jest niewiele.

  • Hazelek ocenił(a) ten film na: 5

    Leothyr To samo odczucie, film za krotki na wszystkie watki, ktore rezyser upchnal.. Przez co duzo biegania i pojedynkow, a malo zastanawiania sie dlaczego... szkoda, bo faktycznie mogl byc duzo lepszy..

  • Leothyr Fakt, jest parę takich mocno przejaskrawionych scen, najbardziej przeszkadza wątek a'la Rambo I z pułapkami. Można było to sobie spokojnie darować. Niemniej film świetny. Sporo nawiązań intertekstualnych do innych filmów Lee Jonesa jak już jesteśmy przy porównywaniu tych 10 minut do Rambo.