PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722202}
6,7 21 001
ocen
6,7 10 1 21001
No Escape
powrót do forum filmu No Escape

Szczerze, po tym jak zobaczylam Owena Wilsona w obsadzie, tak jak komentujaca ponizej, myslalam ze bedzie kiepsko. Zwiastunow nigdy nie ogladam.
Jednak naprawde film ciagle trzymal w napieciu i nie wiem kiedy sie skonczyl. Bardzo dobry, dla mnie rewelacyjny. Fakt, ze w dwoch scenach chcialoby sie krzyknac do zony aktora: 'co Ty u licha robisz!?!?!' ale to byly tylko te dwa momenty kiedy czulam ze z jednej strony robi zle zostawiajac dzieci z drugiej probuje jakos pomoc mezowi.
Jestem mile zaskoczona gra aktorkska Owena bo on sie definitywnie do komedii nie nadaje. Bije od niego taka stucznoscia wg mnie. Za to w tym filmie byl taki przekonujacy i prawdziwy. Dziewczynki swietnie odegraly swoje role. Naprawde jeden z lepszych filmow jakie obejrzalam do tej pory.
Polecam!

ocenił(a) film na 8
Oliba

Tak samo nie przepadam za Wilsonem ale tutaj nie drażnił mnie wcale, dobrze zagrał. Też uważam, że ogląda się rewelacyjnie. Co do żony- trudno oceniac nie będąc nawet w odrobinę podobnej sytuacji. W sumie to ona pewnie liczyła, że on ich z tego wyciągnie więc postawiła na jedną kartę-albo on im pomoże albo nie dadzą sobie rady. Ja bym ten film oceniła w kategorii "akcja" na rewelacja- cały czas coś się dzieje, fajne zdjęcia. W innych kategoriach wypadłby nieco gorzej ale też dobrze.

Oliba

W sumie to sie zgadzam, chociaz bardziej od matki draznila mnie ta corka. Az sama mialam ochote wziac karabin i wpakowac jej kulke. Nie mam cierpliwosci do takich dzieci...

ocenił(a) film na 9
Oliba

nic dodać nic ująć...takie same odczucia dotyczące odtwórcy głównej roli. Film rewelacja!

ocenił(a) film na 7
Oliba

Widzę, że większość oglądających ma podobne odczucia ;) Także podchodziłem ze sporą rezerwą do obejrzenia filmu, gdzie po przeczytaniu obsady (patrz: Owen Wilson), myślałem, że dobrze nie będzie. A tu spora niespodzianka na "+"!
Niezłe kino akcji!

ocenił(a) film na 7
Adam

I ja się dołączam do tych pochwał.

ocenił(a) film na 7
Oliba

I ja się dołączam do tych pochwał.

ocenił(a) film na 7
Oliba

Ja tam lubię Wilsona. Fakt gra raczej w durnych komediach bo dał się zaszufladkować ale zdarzało mu się już grać dramatycznie mi: w "Za linią wroga".

ocenił(a) film na 9
Rahabiel

Tak, ja od razu chciałem porównać ten film z "Za linią wroga" ale każdy w innym klimacie i nie ma co porównywać. Żołnierz (pilot) vs pracownik korporacji.

Mi jako tako film skojarzył się z Wołyniem. Z tym że w filmie Wołyń wszystko próbowało cie zabić, nawet psy, a tu co niektórzy pomagali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones