PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38245}

Noc myśliwego

The Night of the Hunter
7,3 4 340
ocen
7,3 10 1 4340
7,8 16
ocen krytyków
Noc myśliwego
powrót do forum filmu Noc myśliwego

Przecież ten opis jest jednym wielkim, pokracznym spoilerem który zdradza wszystkie (albo prawie wszystkie) najważniejsze rzeczy w filmie. Piszę to dlatego że wczoraj miałem okazje obejrzeć 3/4 filmu - i nie było tam jeszcze rozwiązane to co jest w tym pseudo-opisie. Kto jest od zatwierdzania takich rzeczy???
Kółko wzajemnej adoracji?

ocenił(a) film na 6
RealKalps

Ja jestem od zatwierdzania. A co, coś nie pasuje?

Vincent02

Tak, dokładnie to co napisałem nie pasuje.

ocenił(a) film na 6
Vincent02

A co, czytać nie umiesz? Wywal ten opis, o którym pisze RealKalps! Jak można tak spojlerować? I co za matoł akceptuje i zamieszcza takie opisy? Też ty? To powinni cię zmienić na kogoś kompetentnego!

ocenił(a) film na 6
FILioza

Co to ma być? Nie pamiętam, żebym to pisał. Albo wtedy odpłynąłem, albo ktoś siedział na moim profilu;p

ocenił(a) film na 6
Vincent02

A, no to sorry. Ale tak czy siak ktoś to powinien usunąć. Pzdr.

ocenił(a) film na 7
Vincent02

Czas dodania - 1:11
Co nieco tłumaczy ;)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Zastanawiam się o co właściwie chodzi. Po przeczytaniu właśnie tego tematu wstrzymałem się jakiś czas z obejrzeniem tego filmu. Obejrzawszy go jednak stwierdzam, że od samego początku (przynajmniej od pikniku czyli chyba od ok. 15 minuty) było oczywiste po co "kaznodzieja" się żeni. Reakcja założyciela tematu jest przesadzona.

ocenił(a) film na 7
studnik18

Wcale nie jest przesadzona, ja dopóki dzieci nie zobaczyły Harrego w tej stodole nie wiedziałam, że On je goni...Podobnie z pieniędzmi, też nie wiedziałam gdzie są ukryte. A w opisie jest wszystko, właściwie to takie streszczenie filmu :/ powinni wywalić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones