PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391956}
5,8 2 146
ocen
5,8 10 1 2146
Nora Roberts Angels Fall
powrót do forum filmu Nora Roberts - Angels Fall

Nie wiem jak dotrwałam do końca. Film nieciekawy. Nie polecam. Ciągnie się, dłuży, na samym początku nic się nie dzieje...
Zdecydowanie nie spelnił moich oczekiwań.

EM_DE_KE_AS

Popieram, zwłaszcza, że książka całkiem wciągała

ocenił(a) film na 8
EM_DE_KE_AS

Nie wiem co wy macie do tego filmuJa przyp

ocenił(a) film na 1
medale4

Ta...Nudny jak flaki z olejem, ale czego można się spodziewać po filmach puszczanych przez naszą telewizję(naprawdę rzadko można obejrzeć coś dobrego).Gdyby ten film byłby solidny to dałabym mu co- najmniej 5/10.Zero napięcia,aktorstwo słabe.Ponieważ mam zasadę,aby ocenić film trzeba obejrzeć ok 15-30 minut filmu to nie wyłączyłam telewizora.Powiem,że nie ma sensu marnować na to czasu.

wazka16

Ja staram się zawsze oglądać do końca, ale czasem bywa że i tego nie da rady zrobić;) Ale nigdy nie oceniam jeśli nie widziałam. Jedynie seriale określam po obejrzeniu całego odcinka bądź kilku chyba że mnie zainteresuje.

Czasem zdarzaja się nudne filmy. Ten, z opisu wydawal się być niezły a w rezultacie nic ciekawego w nim nie było

EM_DE_KE_AS

Klasyczna zagadka kryminalna w stylu "Kto zabił?". Nic mniej, nic więcej - ale być może niektórym to w zupełności wystarczy.
Ja jednak zgadzam się z podsumowaniem: jeden z nudniejszych filmów w swoim gatunku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones