The November Man

1 godz. 48 min.
6,1 18 538
ocen
6,1 10 18538
5 692
chce zobaczyć
3,1 7
ocen krytyków
{"rate":3.142857,"count":7}
{"type":"film","id":655358,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+November+Man-2014-655358/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu November Man
  • Teddy_6 ocenił(a) ten film na: 4

Odnoszę wrażenie, że Pierce Brosnan idzie w kierunku N. Cage tzn. zaczyna grać w filmach tylko i wyłącznie dla kasy bo ten film jest naprawdę mocno przeciętny, żeby nie powiedzieć nędzny! :-( A szkoda bo Brosnana stać na grę w lepszych produkcjach. Ode mnie 4/10 i chyba tylko ze względu na...007! ;-)

• PLFallenAngel ocenił(a) ten film na: 4

Teddy_6 Przepraszam ,ale w tym Hollywoodzkim bagnie dzieje się tak .od dawna ,doskonale o tym wiesz..)..........

PLFallenAngel No tak, niby wiem ale mimo wszystko szkoda Bonda...ups! Przepraszam, Brosnana szkoda! :-)

• aronn ocenił(a) ten film na: 5

Teddy_6 No trochę się postarzał od ostatniego Bonda,co robi z człowieka czas...

• Teddy_6 nic dziwnego że średnia ocen jest za przeproszeniem z dupy wyssana jak się takie spece od kinematografii zaczną wypowiadać - a o zgrozo jest was jak karaluchów coraz więcej...

carnivore1 Jaki film, taka średnia a tak w ogóle to mam głęboko w dup...Twoją opinię bo pewnie z Ciebie taki znawca jak ze mnie baletnica więc...turlaj beret!

• Teddy_6 średnia ocen na FW: 6.1 na niecałe 2k użytkowników, ocena na IMBD: 6.4 na ponad 10k - więc to z Ciebie kolego chyba jest lepsza baletnica jak znawca - a obniżanie ocen bo ktos gra dla kasy (zacny argument nie ma co) czy zawyżanie bo "gdzie indziej zagrał lepiej" - jak pisałem sprawia że średnia z dupy wyssana...

carnivore1 Gościu skumaj, że według MNIE ten film jest słaby: wszystko w nim jest słabe: gra aktorska (nawet Brosnana), fabuła, scenariusz itd. Jeżeli Tobie podoba się ten film to git (co ciekawe nie widzę Twojej oceny!-śmiało podziel się nią z innymi!) ale zrozum, że ile ludzi tyle gustów! Na tym to polega! MNIE nie przypasował, mimo całej sympatii do Brosnana i...tyle w temacie!!!

• aronn ocenił(a) ten film na: 5

Teddy_6 Tak niestety ten jest naprawdę słaby i szkoda tylko Brosnana...

• Teddy_6 dla Ciebie pajacu żaden gościu, a skoro wszystko jest w nim słabe TO PO JAKI GRZYB AŻ 4?? skoro fabuła i scenariusz (nie wiem jaki sens ma rozgraniczanie ale co tam;) są aż tak słabe a do tego słaba gra aktorska to skąd aż tak "wysoka" ocena??

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Teddy_6 poziom wypowiedzi godny podziwu - a skala moich ocen i tego gdzie daje 10 a gdzie nie i czy w ogóle daje nie ma nic wspólnego czy jestem ograniczony czy nie. Mały edit: masz imponującą listę filmów które Cie nie interesują - jak widnieje napis odrzucone;) Az płakać mi się chce jak ja widzę - polecam obejrzenie chociaż 10 tytułów z tej listy a może zaczniesz logicznie i z sensem przyznawać kolejne oceny dla filmów.

carnivore1 Poziom wypowiedzi jest adekwatny do odbiorcy, nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Sam zacząłeś obrażać mnie nazywając pajacem więc nie myślałeś chyba, że nie pozostanę Ci dłużny!!! Moje filmy, moje oceny, sprawa prosta! To co Ty oglądasz i jak oceniasz obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, to też mam nadzieję, że w końcu załapiesz! Tyle w temacie!

• Teddy_6 " Moje filmy, moje oceny, sprawa prosta! To co Ty oglądasz i jak oceniasz obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg" - hahaha nie wiem czy śmiać się dalej czy płakać...oceniasz więc dla siebie pajacu XD?? nie wiem w takim razie co robisz na tym forum i po co w ogóle dajesz jakiekolwiek oceny i komentarze jeśli to są TWOJE oceny i TWOJA sprawa XD....spodziewałem się kolejnego żenującego popisu w następnej wypowiedzi ale TĄ obecna pobiłeś wszystkie poprzednie - pozdro koleś i daruj sobie kolejne wypociny...

• Teddy_6 gratuluje elokwencji i głupoty - i widzę nie uczysz się pajacu XD prosiłem żebyś darował sobie kolejne wypociny...

• Teddy_6 no jedziesz dalej pajacu...pogrążasz się tylko jeszcze bardziej...

• Teddy_6 jasne...ostatni...TY się pajacu nie uczysz i na pewno jeszcze zapyskujesz...ale jak mówiłem pogrążaj się dalej...

• Salmonella ocenił(a) ten film na: 5

Teddy_6 Teddy, nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw ściągnie cię do swojego poziomu a potem zniszczy doświadczeniem.

Salmonella Masz świętą rację!!! Dałem się podejść frajerowi i niepotrzebnie dałem się wciągnąć w pyskówkę! Na drugi raz będę mądrzejszy! :-) Dzięki za radę! :-)

• armarange ocenił(a) ten film na: 3

carnivore1 A jaki był poziom twojej wypowiedzi kiedy pisałeś o innych "karaluchy"? Hipokryzja to twoje drugie imię?

• Teddy_6 Oj tam czepiasz się, toż to stary wyga. Wpada do hotelu, strzela sobie i jeszcze ma czas uciąć sobie pogawędkę z generałem. Policji nie ma bo zastosował jakiś trik nie znany nam szarym żuczkom :D Więcej nie wytykam, ot taki film na nudę i tyle.