PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759763}
5 168
chce zobaczyć
Now You See Me 3
powrót do forum filmu Now You See Me 3

Kogo chcielibyście zobaczyć w trzeciej części? Moim zdaniem obie panie powinny zagrać w tym filmie.

dustin_pietruszewski

Zdecydowanie Isla Fisher. Lizzy strasznie irytowała mnie w dwójce. Mam nadzieję, że ją uśmiercą albo coś w ten deseń.

dustin_pietruszewski

Chętnie zobaczyłabym ich konfrontację; w drugiej części było powiedziane, że bohaterka I. Fisher sama odeszła z organizacji OKO, w trzeciej mogłoby się okazać, że przeszła na drugą stronę

dustin_pietruszewski

To pytanie zadałam sobie oglądając ten film, dziewczyna Wildera powinna zostać, ale Isla jako Henley była super... I przydałoby się, żeby temperowała Atlasa.

dustin_pietruszewski

Na pewno nie bedzie Henley w trzeciej czesci. Zrezygnowala z udzialu w filmie bo byla w ciazy, a druga i trzecia czesc filmu byly krecone jednoczesnie ;)

Lama147d

Skąd info, że jednocześnie?

Desmond_Strach

jest to powiedziane na youtubie - kanał magicofy - flmik nazywa się 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o filmie "Iluzja 2" ;) (pierwsza ciekawostka)

dustin_pietruszewski

Może Isly nie bedzie, ale fajnie by było jak by obie zagrały i jak by henly była z atlatem. Natomiast Lulu mogła by byś mniej nierozgarnięta :)

dustin_pietruszewski

Chciałaby zobaczyć je oby dwie <3

dustin_pietruszewski

Wiadomo, że wystąpi Cumberbatch

dustin_pietruszewski

Oj może po prostu wrócić i tyle, wtedy nie mogła bo była w ciąży, mogły by 2 zostać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones