PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800209}

Nowa generacja

Next Gen
6,5 5 823
oceny
6,5 10 1 5823
Nowa generacja
powrót do forum filmu Nowa generacja

taki troche animowany jarobot

ocenił(a) film na 10
spidero

Wiem, że odkop po 2 latach, ale no nie mogłem przejść obojętnie. Niby gdzie widzisz "taki trochę animowany jarobot"?
Jedyne co ten film ma wspólnego z Ja Robot, to to że oba filmy są o robotach, sztucznej inteligencji i tym, że chcą one wybić ludzi, czyli jak praktycznie w każdym filmie o sztucznej inteligencji np. Terminator.
I to tak jakbyś mówił, że "auta to takie trochę animowane Szybcy i Wściekli lub Le Mans 66"...

A co do ogromnych różnic to tutaj bohaterką jest dziewczynka, która straciła ojca, ma kiepski kontakt z matką i jest gnębiona w szkole, a w Ja robot policjant, który uczestniczył w jakimś wypadku i uratował go robot zamiast jakiejś dziewczynki i w skutek wypadku stracił rękę i dostał protezę, nie było godziny policyjnej, nowe roboty nie wybijały starych, roboty nie mogły się słuchać poleceń w stylu "pobij ją", nie porwano mu matki i nie za kumplował się z robotem z superbroniami i tak można by wymieniać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones