Odtwórz Zwiastun nr 1

Zobacz Nowość zwiastun

Film

Newness

2017 1 godz. 52 min.
6,4 11 037
ocen
6,4 10 1 11037
3 731
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"792042","linkUrl":"/film/Nowo%C5%9B%C4%87-2017-792042","alt":"Nowość","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/20/42/792042/7831455.2.jpg"}
Los Angeles. Dwoje młodych ludzi porzuca dotychczasowe życie pełne seksu z przypadkowymi osobami poznanymi na portalu randkowym, aby wejść w stały związek. 
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Nowość
Nowość (2017) Zwiastun nr 1 2:37
nr 1 nr 1

Amerykanin Martin jest farmaceutą, a pochodząca z Hiszpanii Gabi fizjoterapeutką. Pewnej nocy spotykają się w Los Angeles dzięki popularnej aplikacji randkowej. W planach nie mieli żadnych zobowiązań, jednak zaangażowali się w tę relację. Z czasem ich związek staje się zbyt zwyczajny. A gdyby znowu spróbować czegoś nowego, ekscytującego? Millenialsi, próbujący odnaleźć się w kulturze rodem z aplikacji randkowych, mierzą się ze swoimi fizycznymi i emocjonalnymi granicami.

studio
Scott Free Productions
tytuł oryg.
Newness
inne tytuły
Nowość (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Emocjonalna dekadencja

  Goszka_ ocenił(a) film na 8

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na to małe cudo. To film, który skierowany jest przede wszystkim do osób zaangażowanych w internetowe życie, znających randkowanie on-line i szeroko pojętą kulturę współczesności, dla której w tym momencie nie ma już alternatywy, która w nas wrosła i dzięki której ... więcej

 • Pseudowyintelektualizowany belkot

  aawantura

  Jak w tytule.Ladna para ,ladne obrazki .Zero moralnosci .Zdradzaja sie na wzajem i sie dziwia ze sa nieszczesliwi. W zasadzie zmarnowalam czas.Hoult ponizej oczekiwan .Mam wrazenie ze 2 kazdej scenie jest nieobecny .

 • Szczerze.....?

  celloz1 ocenił(a) film na 8

  ...... jestem zadowolona, że przed włączeniem nie sprawdziłam filmwebu i oceny tego filmu. Film jest na prawdę wyśmienity!

 • Miłośc w XXI wieku

  zakanaka

  miłośc jest tak stara jak ludzka rasa, nic się nie zmienia.sex, szalenstwo zazdrosci, trójkaty , cały ten młyn wyglada zawsze tak samo. I o tym jest ten film.Mimo nowych mozliwości(Tinder) i nadbudowy poprawności politycznej,zawsze zostaje to samo. dobrze zbudowane role i niezle zagrane.

 • Odwrót ewolucji

  drawn ocenił(a) film na 5

  Ten film dokumentuje, że ewolucja człowieka zatoczyła koło i obecnie zmierza w kierunku przeciwnym do spodziewanego przez biologów ewolucyjnych. I piszę to z pełnym przekonaniem.

  6