PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017555}
6,2 3 199
ocen
6,2 10 1 3199
5,4 11
ocen krytyków
O psie, który jeździł koleją
powrót do forum filmu O psie, który jeździł koleją

W latach PRL robiliśmy kreskówki i filmy, lata 90 to świetne koprodukcje z innymi krajami, mam nadzieję że te czasy wracają.

marcin92

Jedno jest pewne – Kizo będzie mógł zobaczyć adaptację jedynej książki, jaką w życiu czytał (w zasadzie opowiadania). Pamiętam, jak w podcaście Wojewódzkiego i Kędziora ten pierwszy coś się pośmiechiwał, że gość mógłby zagrać w adaptacji, ale nie widzę go w obsadzie (zresztą tam Kuba trochę nawiązywał do wcześniejszego tematu rozmowy z "raperem", gdy analizowali słynny post "smacznej kawusi"...).

marcin92

Oby film nie okazał się takim gniotem, jak nowe wersje "W pustyni i w puszczy" albo "Awantury o Basię". Mam jednak szczątkową nadzieję, że teraz, 20 lat później, będzie inaczej.

ocenił(a) film na 5
David280997

Okazał się, niestety.

David280997

Przez ostatnie lata w Polsce powstało dużo dobrych i bardzo dobrych filmów dla dzieci. „Za niebieskimi drzwiami”, „Tarapaty”, „”Za duży na bajki”, „Czarny młyn” , „Dzień czekolady” i kilka innych! Mówimy o okresie 2016 do 2023 - minimum 1 film rocznie lub Max 2 filmy rocznie. Mam dzieci w odpowiednim wieku zatem chodzę z nimi. Na „Psie który jeździł koleją” moje dzieci bawiły się wspaniale. My z żoną też. Było tyle samo wzruszenia co śmiechu. Polecam.

udu_filmaniak

Do tej puli trzeba doliczyć "Detektyw Bruno" tej samej reżyserki. Zabawne memento dla dzieci przed Social Media. Co do #PKPies pełna zgoda jest naprawdę fajny! Również polecam dzieciakom dużym i małym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones