PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627352}

Obłąkani

Eliza Graves
7,0 45 139
ocen
7,0 10 1 45139
5,7 6
ocen krytyków
Obłąkani
powrót do forum filmu Obłąkani

Temu się nie podoba fabuła,tamtemu zakończenie a jeszcze inny kwili ,że to banał.Czego to dowodzi?Trzeba obejrzeć ,koniecznie!! :)Zakończenie palce lizać.

ocenił(a) film na 7
trisagion3

Oczywiście że warto obejrzeć, zwłaszcza że ostatnio rzadko się trafia tak dobry thriller.

ocenił(a) film na 6
trisagion3

Wg mnie końcówka trochę naciągana...

ocenił(a) film na 9
reggy7

Mam ten sam zarzut. Końcówka to wrzucony na siłę plot-twist, który powoduje że pierwsza scena gdzie Eliza jest prezentowana jako obiekt doświadczalny i błaga o pomoc nie ma większego sensu, bo główny bohater jest wówczas jeszcze poza salą (przewinąłem sobie specjalnie do pierwszej sceny po zakończeniu i gdy ona już zostaje z sali wywieziona, on zostaje przywieziony i mijają się przy wejściu).

ocenił(a) film na 7
Doom123123

No właśnie co to miało być do chuj@ , wszystko by zgadzało gdyby on był na tej sali a oni się tylko mineli przy wejściu ..

ocenił(a) film na 7
Doom123123

On mówił że ja widział tam na sali i nie mógł znieść tego

ocenił(a) film na 7
Doom123123

No coś tu się nie zgadza...

ocenił(a) film na 7
Doom123123

No i perspektywa kamery była z widowni sali, tak jakbyśmy patrzyli na chorą oczyma jednego ze studentów. Reżyser zepsuł zakończenie.

ocenił(a) film na 8
trisagion3

Palce lizać ! Dokładam jeszcze punkcik - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 7
trisagion3

Mogło być lepiej ale daje radę:)

ocenił(a) film na 7
trisagion3

Wciągający, interesujący z nieprzewidywalną końcówką...

ocenił(a) film na 7
andpol

Naprawdę pozytywne zaskoczenie.No i do tego klimat i bez zbędnych przekombinowań ;

ocenił(a) film na 3
trisagion3

Szkoda tylko, że scenariusz się kompletnie kupy nie trzyma, a potencjał na dobry film psychologiczny zrobili tani i kretyński romans.

ocenił(a) film na 3
KubaLBN92

Potencjał zmarnowali *

KubaLBN92

Tu wszystko się trzyma kupy,dobrze pokazane i wyjaśnione motywacje bohaterów,przy okazji jest trochę o XIX wiecznym społeczeństwie angielskim,przez pryzmat zaburzeń.Dawno w jednym filmie nie widziałam tyłu świetnych brytyjskich aktorów.A to że po części to jest romans? Takie romansidła,to ja rozumiem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones