PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029}

Obława

Takedown
6,9 2 858
ocen
6,9 10 1 2858
Obława
powrót do forum filmu Obława

Pokazujacy mozliwości i zagrożenia jakie daje współczesna technika komputerowa. Bez żadnych debilnych scen z jakimiś łamaniem haseł w kilka sekund, animacjami 3 D zamiast systemów operacyjnych i tym podobnymi pierdołami.

Jestem informatykiem dlatego na takie filmy zawsze patrzę krytycznie i wkurzają mnie idiotyczne wymysły twórców filmowych.

Ten film oceniam bardzo wysoko ze względu na realizmi i opieranie sie na faktach. Poza tym pasjonuje mnie historia kevina więc daję ocene 9/10

Borat

święta racja!

niektóre filmy potrafią odrzucać (szczególnie ludzi posiadających większa niż przeciętna wiedze informatyczna) przez takie czy inne wymysły filmowców, pochodzące dosłownie z nieba.

ocenił(a) film na 8
Borat

Zgadzam się, pod tym względem film jest dobry, pamiętam że film "Hackers" całkiem się różnił, chociaż miał to coś w sobie i ogólnie był fajny miał klimat. Swoją drogą ten film jest jakby drugą częścią, jego alternatywna nazwa to"Hackers 2" jednak fabuła nic nie ma wspólnego z tym starszym. Świetnie ukazane realia tamtych czasów, np. "algorytm 64 bitowy".
Pozdrawiam, emacsem przez sendmaila, taki polski akcent ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones