PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134}

Obcy: Przebudzenie

Alien: Resurrection
7,0 99 815
ocen
7,0 10 1 99815
5,6 15
ocen krytyków
Obcy: Przebudzenie
powrót do forum filmu Obcy: Przebudzenie

Sam w sobie film bardzo dobry,ale....
1.Byla to najbardziej klimatyczna czesc.Kilku obcych,jedyna bronia byly palki topory i podpalacz.
2.Czysta napier*alanka.Duzo Marines jeszcze wiecej obcych a na czele krolowa
3.Jeden obcy,Wiezniowie majacy tylko topory i nozyczki a czasem noze,glowna bronia byla pomyslowosc.
4.Co by tu mowic,film bardzo dobry,ale za duzo bohaterow za malo obcych a broni za duzo.

użytkownik usunięty
szyszkajr

Wyjałowili tematykę i dobili ją absurdami.

szyszkajr

Z całym szacunkiem - ale w jedynce (jedynej ARCYDZIELNEJ) był TYLKO JEDEN obcy w różnych stadiach rozwoju - jestem ortodoksem - jednka 10/10, dwójka 9/10 - pozostałe filmy z serii dla mnie nie istnieją...

RogerVerbalKint

Tak? Trójka i Jedynka to horror, dwójka to film akcji a czwórka to film akcji z elementami komedii. Nawet jak dla Ciebie nie istnieją to Alieny powstały i wszystkie są mielone przez fanów co z nimi nie tak a co w nich dobre.

ocenił(a) film na 7
ChubakaCieLubi

Nie rozumiem jak można wrzucić 1 i 2 jako super filmy do jednego wora skoro są kompletnie inne. Nie ma tu logicznego uzasadnienia poza bezmyślnym że pierwsze części najlepsze... Już sensownie jest wsadzić 1 z 3 (horrory z elementami dramatów) i 2 z 4 (typowa sieczka, w 4 ze wstawkami komediowymi).

amfre

Horror zaskakuje tylko raz dlatego wszelkie kontynuacje są bardzo trudne. No a oglądając kolejne części obcego raczej już wiemy czego się spodziewać. No a ta seria była kontynuowana przez zupełnie innych reżyserów co widać po tych filmach.

ChubakaCieLubi

Dobrze, że ty nie reżyserowałeś bo wyszłaby zoofilia.

szyszkajr

Po latach również zmieniłem ocenę tego filmu z 6 na 8 (bardzo dobry) - jestem fanem dwójki w szczególności, ale czwórka ma swój specyficzny klimat. Żywy świat, fajne postacie, dowcip. Całośc mimo wszystki wpisuje się w uniwersum Obcego o wiele bardziej niż dwa ostatnie filmy Scotta :)

szyszkajr

Oczywiście że to najgorsza część. Co nie znaczy że nie jest dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones