PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107555}

Obcy kontra Predator

AVP: Alien vs. Predator
6,0 80 868
ocen
6,0 10 1 80868
4,1 12
ocen krytyków
Obcy kontra Predator
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator

co tą laską?

ocenił(a) film na 5

uważam, że predator zachował sie niekulturalnie, ponieważ, na końcu pozegnał się z dziewczęciem , które nie jeden raz uratowało mu jego kosmiczne dupsko i...zostawił bidule samą w środku zimy na końcu świata w cieniuśkiej bluzeczce. nie zbiedniał by chyba, jakby ją podrzucił w cieplejsze rejony. A tak, śmiem twierdzić, że na mrozie rana ona nie doczekała. ]
dlatego ja postanowiłam, ze nigdy predatorowi pomagać nie będę, bo i tak na końcu sie okaże niewdzięcznym, egoistycznym dupkiem. Amen

ocenił(a) film na 5
Haiku_2

Jeszcze tego by brakowało żeby na końcu tego gniota zrobili ze statku kosmicznego predatora taksówke ;D pozdro

ocenił(a) film na 5
MeFiuuu

a co, na biednego nie trafiło. dupsko mu przeciez uratowala.nie dziwne ze w dwójce jej nie ma, zamarzła...

ocenił(a) film na 2
Haiku_2

Używając kaczystowskiej nowomowy to był łże-predator lub lumpenpredator.

A narkoman to już na pewno - to tłumaczy do czego potrzebowałby kwasu (z obcego) od którego miał tę bliznę na czole. I pewnie seksturysta. W końcu po co próbował przekupić tą laskę prezentami (między innymi łep obcego)?

ocenił(a) film na 5
Haiku_2

Haha uwielbiam <3 jedyny sensowny komentarz, refleksja do tego filmu:D

ocenił(a) film na 5
Werx

lata minęły, a ja wciąż zdania nie zmieniłam:)

ocenił(a) film na 5
Haiku_2

dopiero spostrzegłam, że minęło 13 lat!pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 6
Haiku_2

17 lat temu... to chyba jeszcze Jelcyn rządził :D

ocenił(a) film na 5
ColdyPL

nawet gdyby rządził car Iwan Groźny, to kanony kultury wciąż obowiązują. Choć w sumie może car Iwan to nie jest najtrafniejszy wybór, jeśli chodzi o kulturę... ale co tam, wiesz o co chodzi:)

ocenił(a) film na 6
Haiku_2

17 lat. Mam nadzieję, że potoczyły się tak jak chciałeś.

Haiku_2

Przecież Predator któremu babka ratowała życie, zginął zanim pojawił się statek kosmiczny. Zostawił ją Predator-sędziwy kapitan statku, jak już coś. Nie wiem czy sobie jaja robisz czy co, ale debilom jak ty, też muszę odpisywać.

ocenił(a) film na 6
Haiku_2

Przeżyła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones