Film

Promise

1986 1 godz. 37 min.
7,3 18
ocen
7,3 10 1 18
58
chce zobaczyć
{"id":"8906","linkUrl":"/film/Obietnica-1986-8906","alt":"Obietnica"}
Po śmierci matki Bob podejmuje się opieki nad chorym na schizofrenię i epilepsję bratem.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Złoty Glob Najlepszy miniserial lub film telewizyjny w roku 1987 Złoty Glob Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 1987 dla James Woods Emmy Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 1987 dla James Woods Emmy Najlepsza aktorka drugoplanowa w miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 1987 dla Piper Laurie Emmy Najlepsza reżyseria miniserialu, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego w roku 1987 dla Glenn Jordan Emmy Najlepszy scenariusz miniserialu, filmu telewizyjnego lub dramatycznego programu specjalnego w roku 1987 dla Ken Blackwell, Richard Friedenberg, Tennyson Flowers

Bob jest szanowanym i lubianym sprzedawcą w średnim wieku. Gdy umiera mu matka, staje przed koniecznością spełnienia złożonej wiele lat wcześniej obietnicy, że zaopiekuje się swoim chorym na schizofrenię i epilepsję bratem, którego nie widział od lat. Z początku trudne i niespokojne relacje między braćmi dojrzewają podczas wspólnej wycieczki na ryby.

na podstawie
Ken Blackwell (materiały do scenariusza, historia) / Tennyson Flowers (materiały do scenariusza, historia)
inne tytuły
Film kręcono w Dallas i Salem (stan Oregon) w USA.

forum filmu Obietnica

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.