PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156626}

Oblężeni

Straight Into Darkness
4,9 442
oceny
4,9 10 1 442
Oblężeni
powrót do forum filmu Oblężeni

Porażka

ocenił(a) film na 1

Jak dla mnie film nudny i bez polotu. ukazuje jakoś tam w miare dosadnie dramat wojny ale jakoś do mnie nie przemawia. Definitywnie odradzam, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 8
Rimer

Nudny i bez polotu? A może twój ulubiony film przedstawiający realia wojny to "Helikopter w ogniu"? :P
Ten film przepełniony jest wyśmienitymi pomysłami i reżyserskimi "smaczkami".
Godny polecenia!

von_Vogt

Witam. Helikopter w Ogniu jest JEDNYM Z MOICH ULUBIONYCH filmów wojennych. I JEDNYM Z LEPSZYCH FILMÓW WOJENNYCH jakie nakręcono. To na razie tyle.

von_Vogt

smaczkami powiadasz ? moze mala dziewczynka rozwalajaca z giwery szkopa w krwawy sposob to smaczek, mnie jakos sredno to bierze :P

Ander

A wy myslicie ze wojna to bohaterstwo tak jak w amerykanskich czytaj propagandowych filach poczytajcie sobie relacje swiadkow z wojen kiedys czytalem na jakiejs str o Czeczenii

Jedna z relacjii ktora zapadla mi w pamiec.Swiadek pisal mniej wiecej tak :
Stalismy kolo jakichs blokow i slyszymy wrzask dzieci,patrzymy do gory i widzimy jak ruscy wyrzucaja przez okno dziecko(nie pamietam jakie pietro)potem drugie.Polecielismy na gore,wpdlismy do mieszkania akurat zabierali sie za matke tych dzieciakow pewnie chcieli gwalcic,ale uslyszeli ze leca czeczency i matke zabili zeby nie powiedziala o dzieciach.Czeczency jak wpadli jednego zaraz zabili a drugi rusek zostal ranny.Wzieli go przywiazali do kaloryfera czy czegos tam,polali jakims srodkiem latwopalnym mieszkanie,rusek blagal zeby go zabili,ale oni podpalili,ten russki zolniez spalil sie zywcem.Acha tych Czeczencow bylo kilkunastu a Ruskich dwoch.

Ta relacja byla duzo dluzsza ale to czytalem ze dwa lata temu i nie pamietam szczegulow,napisalem tylko to co najbardziej zapadlo mi w pamiec.

Wojna to nie bohaterstwo,jak w filmach to syf,morderstwa gwalty,bestialstwo,wszzystko co w czlowieku najgorsze.
Kiedeys nasz byly prezydent p.Kwasniewski sie wypowiadal ze wojna jest bardziej etyczna od terroryzmu,no nie wiem gdzie tu etyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones