plakat filmu Obraz światła

Obraz światła

Picture of Light
7,2 39
ocen
7,2 10 1 39
113
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":104371,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Obraz+%C5%9Bwiat%C5%82a-1994-104371/tv","text":"W TV"}]}
Obraz światła
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    wypożycz / kup
    od 8,99 zł
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    abonament
    za 24,99 zł


W tym filmie Mettler wyrusza do północnej Kanady by opowiedzieć o zorzy polarnej. Badając to zagadkowe zjawisko reżyser podkreśla jego milczące, lecz olśniewające piękno. Film opowiada o podróży, a dzięki talentowi Mettlera podróże stają się interesujące i pełne przemyśleń. Jego własna filozofia skłania do refleksji i krytycznego osądu,W tym filmie Mettler wyrusza do północnej Kanady by opowiedzieć o zorzy polarnej. Badając to zagadkowe zjawisko reżyser podkreśla jego milczące, lecz olśniewające piękno. Film opowiada o podróży, a dzięki talentowi Mettlera podróże stają się interesujące i pełne przemyśleń. Jego własna filozofia skłania do refleksji i krytycznego osądu, lecz łatwo można się pogubić w przepychu obrazów i dźwięków. Jeszcze trudniej jest skategoryzować film Mettlera; jego strategia oświecania widzów nowymi sposobami patrzenia (i słyszenia) często wchodzi w konflikt z istniejącymi już wcześniej doświadczeniami i inklinacjami. Jego filmy nie są ani fabularne, ani dokumentalne i zacierając granice pomiędzy tymi dwoma rodzajami musimy przyjmować te filmy jako niezwykle nowatorskie.

Obraz światła zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.