PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6382}

Obrazy

Images
6,9 946
ocen
6,9 10 1 946
6,0 8
ocen krytyków
Obrazy
powrót do forum filmu Obrazy

Przez przypadek wpadłem na ten film, akurat na niesamowicie przerażającą scenę, gdy główna bohatera weszła do pokoju i zobaczyła w nim leżącą, starą, nagą, diabelsko uśmiechniętą kobietę...muszę zobaczyć cały film, bo te 2 minuty przez które go widziałem sprawiał wrażenie, że może być czymś niesamowitym.

ocenił(a) film na 6
_wojti_

Zobaczyła siebie na tym łóżku :) Generalnie horrorem raczej bym tego nie nazwał. Babka ma schizy związane z byłymi i obecnymi kochankami. Nie wie kiedy widzi ich naprawdę, a kiedy ma urojenia. Do tego widzi czasami siebie jako drugą osobę.
Film da się obejrzeć, nie jest zły, chociaż do "Wstrętu" Polańskiego mu trochę daleko.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6

Gdzie tu masz spojler wsiowy chamie? Mamusia nie nauczyła kultury?
Zresztą nie masz się czym przejmować. To film raczej nie dla idiotów, czyli i tak byś nie obejrzał bo nie ma sensu w twoim przypadku :)

_wojti_

Zdziwiłem się oglądając ten film, bo po przeczytaniu Twojego komentarza spodziewałem się zobaczyć w nim naprawdę przerażającą, starą kobietę, a okazało się, że to nasza główna bohaterka i to wcale nie wyglądająca strasznie, a dość interesująco... jeżeli wiesz, co mam na myśli :)

A tak w ogóle, to udało Ci się już obejrzeć cały film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones