Repertuar filmu w Stalowej Woli i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Obsesja

Obsesja

May December
1h 53m
Aktorka Elizabeth chce poznać wszystkie sekrety życia i małżeństwa Gracie. Aby to osiągnąć, zostanie uwikłana w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy pilnie strzeże swojej wersji prawdy.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Stalowej Woli lub
Obsesja
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2023-12-14T15:22:39 https://fwcdn.pl/webv/75/79/67579/67579.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/106/10015306/_Obsesja___oficjalny_zwiastun_PL__4_nominacje_do_Zlotych_Globow__TYLKO_W_KINACH_.vp9.1080p.webm

Aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.


premiera

Magazyn SFP
8
Pozornie to film o dwóch kobietach, ale tak naprawdę jest o mężczyźnie, który zostaje dwa razy zgwałcony. Misterny scenariusz nie zna czerni i bieli.
4
Spoiler Master Podcast
8
Bardzo wyrafinowana komedia, w której Haynes miesza mroki Tennessee'ego Williamsa z telewizyjnym "filmem na wtorek". Zabawa groźnymi klockami.
6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones