PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827783}

Obyś następnym razem umarła

Remélem legközelebb sikerül meghalnod :)
5,9 1 526
ocen
5,9 10 1 1526
Obyś następnym razem umarła
powrót do forum filmu Obyś następnym razem umarła

Film jest ok ale

ocenił(a) film na 6

To głupie moim zdaniem. Przecież po każdej samobójczej próbie dziecka pojawia się policja z pytaniami i szuka przyczyny. Sama matka też powinna to tego dążyć. Zaraz by doszli do tego że to przez te zdjęcia i kto je wrzucił. A tak to nie robią nic.

ocenił(a) film na 8
s111

Dalej tak pewnie by było ale nie to jest istotą filmu.

ocenił(a) film na 6
Animalsowa

Wiem że nie jest. Ale końcówka mnie zirytowala jak ten młody przyszedł do szpitala jak gdyby nigdy nic....

ocenił(a) film na 6
s111

To fakt, końcówka nie powala, ale każdy może się domyśleć jak dalej potoczyłyby się losy

ocenił(a) film na 6
marika19

Ta racja. Ale ja bym była zadowolona gdyby ten gówniarz dostał po tyłku

ocenił(a) film na 7
s111

Mysle, ze istotą filmy nie byly konsekwencje jakie beda wyciągnięte względem chłopaka, ale konsekwencje bezmyslnosci Ester.

ocenił(a) film na 6
s111

ale skąd wiesz, że nie wkroczyła policja? film kończy się kiedy bohaterka leży jeszcze nieprzytomna w szpitalu. nie wiemy co dalej.
i chyba nie o to tutaj chodzi
a co do przestępstw związanych z samobójstwami to mają charakter skutkowy. różne kraje jednak różnie definiują ów "skutek". wiem, że np w Polsce tym "skutkiem" jest już sama próba samobójcza, więc w Polsce pewnie zostałaby powiadomiona policja.
Natomiast np w Holandii za "skutek" uznaje się śmierć, więc sama próba samobójcza nie zainteresowałaby pewnie policji, co najwyżej poszkodowana mogłaby po przebudzeniu zgłosić bezprawne udostępnianie nagich zdjęć.
nie mam pojęcia jakie podejście jest na Węgrzech do tego tematu
tak czy owak nie uważam żeby ciągnięcie dalej tej historii było potrzebne

ocenił(a) film na 6
El_Magiko

No tak .....

ocenił(a) film na 7
s111

Nie o to chodziło w filmie. Wiadomo, że potem młody dostał po tyłku(o ile. nie miał VPN na kompie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones