PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808108}
6,5 20 455
ocen
6,5 10 1 20455
5,5 31
ocen krytyków
Obywatel Jones
powrót do forum filmu Obywatel Jones

Od czasu filmu "W ciemności" obejrzałam większość filmów (lub też seriali), które powstały przy udziale Agnieszki Holland. Największe wrażenie zrobił na mnie "Pokot", chociaż po przeczytaniu opisu "Obywatela..." stwierdzam, że być może ten film wyjdzie na prowadzenie w moim osobistym rankingu tej reżyserki. Czekam na tym film, Agnieszka Holland to nieliczna reprezentantka Polski w świecie kina, za którą nie trzeba się wstydzić, a wręcz być dumnym.

ocenił(a) film na 9
mia__so

U mnie jednak Pokot w dalszym ciągu na pierwszym miejscu. Ale to inny gatunek filmu. a Obywatela Jones'a bardzo polecam - świetna reżyseria i zapomniany temat.

mia__so

Chwała Holland za podjęcie zapomnianego tematu, no i główny aktor całkiem fajnie prezentuje się na ekranie.

ocenił(a) film na 9
mia__so

Ciekawy temat, na pewno warto obejrzeć. Do tej poty wszystkie filmy Agnieszki Holland robiły wrażenie, więc nie wątpię, że i ten będzie na wysokim poziomie (jak na reżyserkę przystało).

ocenił(a) film na 8
mia__so

Też myślałem, że Pokot będzie moim numerem jeden, ale jednak po obejrzeniu nowego filmu Holland, to właśnie Obywatel Jones będzie numer jeden. Trafny temat w naszych czasach i gra aktorska klasa.

ocenił(a) film na 3
mia__so

Fajne pupsko na profilowym

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mia__so

poważnie? ja na pokocie skończyłem oglądać jej filmy i tego nawet nie zamierzam...

mia__so

dla mnie Nowe filmy Pani Holland sa bardzo przeciętne aby nie powiedzieć słabe. W ciemności był ostatnim dobrym

mia__so

Najlepsze filmy Holland robiła w latach 80-tych i na początku 90-tych. "Gorączka", "Kobieta samotna", "Europa, Europa", no i też "Olivier, Olivier".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones