PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699039}
5,7 27 029
ocen
5,7 10 1 27029
4,9 20
ocen krytyków
Obywatel
powrót do forum filmu Obywatel

Film Świetny

ocenił(a) film na 10

Film świetny, aczkolwiek nie dla każdego. Zaliczył bym go w poczet produkcji takich jak "Nic
śmiesznego", "Dzień Świra", "Wszyscy jesteśmy chrystusami" pana Koterskiego. Fani przemysłu
"polskich komedii romantycznych" bądź produkcji typu "Bitwa pod Wiedniem", "1920 wojna i miłość"
czy Jack Strong będą "zawiedzeni" ( na tym fimie trzeba czytać między wierszami).
Pozdrawiam,
M.

ocenił(a) film na 8
Marcini124

Zgadzam się w 100% i dodam że film typowo Shturowy jeśli chodzi o reżyserię, w kinie czułem się tak jak bym oglądał jakąś kolejną cześć "Pogody na Jutro". Ja z Polskości umiem się śmiać tak jak to robi Pan Jerzy, umie na nią popatrzeć z boku, zaśmiać się, a mimo wszystko ją lubić. Myślę że umiejętność śmiania się z siebie samego jest pewnym wyznacznikiem ludzi inteligentnych i za takiego właśnie uważam Pana prof. Jerzego Shtura, Maćka zresztą też;) A krzykaczy i krytykantów serdecznie pozdrawiam, jak to mówią kierowcy przez CB-radio "Szerokości, dróżka czysta";)

Marcini124

Jeżeli z gatunku "Świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" to już z góry się cieszę, ponieważ dziś idę na "Obywatela".

Contessa

hej hej trole i klakierzy, dopiero zalozyli konta i spiewaja piesni na temat filmu co chwile podbijajac watek tego filmu. Film jest bardzo slaby. Nie ma w nim nic z dnia swira, do piet nie dorownje filmom koterskiego.

ocenił(a) film na 10
Contessa

I jak wrażenia?

Marcini124

TO ŚCIEMA !!!! Ktoś założył właśnie konto i troluje by zareklamować film, obrzydliwa manipulacja......

ocenił(a) film na 10
seal75

Absolutna racja! Własnie założyłem konto. Ty chyba też kiedyś założyłeś swoje i rozpocząłeś opiniować?? Po to jest forum aby móc publikować swoje opinie. Masz prawo mieć inna i ja to szanuję. Tak czy inaczej @ideapawel2 & @seal75 takimi "osądami z góry" ilustrujecie swój poziom. @ ideapawel2 - myślę że nie wiele zrozumiałeś z filmów Pana Koterskiego. Wierz mi te filmy to nie tylko fantastyczny humor, to również pewien przekaz...

ocenił(a) film na 9
Marcini124

Ja też uważam, że film bardzo dobry. Ale raczej nie ma za wiele wspólnego z filmami Koterskiego, jak dla mnie to zupełnie co innego. Tylko zastanawia mnie ta nagonka na pana Stuhra, nie wiem skąd ona się wzięła.

Marcini124

Opłacany, nieobiektywny pajac!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones