PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229421}

Ocaleni

Passengers
6,3 16 691
ocen
6,3 10 1 16691
Ocaleni
powrót do forum filmu Ocaleni

Zupełnie mnie nie przekonała. Gdybym potrzebowała pomocy nie chciałabym do niej trafić. Dla mnie zagrała nieudolnie.

caulfieldowa

grała nieudolnie bo może miała grać nieudolną panią psycholog. Chyba takie było zamierzenie reżysera.

ocenił(a) film na 5
waragpi_groagpi

Istnieje różnica pomiędzy stwierdzeniem ''zagrać nieudolnie'' a 'stworzyć kreację nieudolnej pani psycholog''. Ale widać nie dla wszystkich.

ocenił(a) film na 7
caulfieldowa

Od kiedy psycholog może przypisać jakiekolwiek leki? Chyba, że ona to tylko sugerowała, a sama czynność zostałaby dokonana przez lekarza psychiatrę, którego w filmie nie było....

ocenił(a) film na 8
caulfieldowa

Znawca sztuki filmowej jesteś, huh?

ocenił(a) film na 2
JamesHolden

Zaśmieca inne wątki idiotycznymi, nic nie wnoszącymi i dziecinnymi wpisami.

ocenił(a) film na 5
JamesHolden

Do znawcy mi daleko, każdy oglądający jest krytykiem.

ocenił(a) film na 8
caulfieldowa

No dobra ok, ale ona w tej roli mnie przekonała :)

ocenił(a) film na 8
JamesHolden

.....ponieważ musiała tak zagrać, musiała być zagubiona, mimo tego, że wtedy jeszcze nie wiedziała

ocenił(a) film na 5
JamesHolden

Obstawiam przy swoim zdaniu, ale szanuję Twoje, jest wiele dróg interpretacji. :)

ocenił(a) film na 6
caulfieldowa

Też odnoszę wrażenie, że zagrała tak jak miała zagrać. Próby utrzymania profesjonalizmu w zderzeniu z całą oniryczną konwencją, ot cała tajemnica.

ocenił(a) film na 10
caulfieldowa

a ja bym chciał do niej trafić i nawet jakbym trafił to bym przestał brać Xanax.

ocenił(a) film na 2
caulfieldowa

Film jest koszmarny, ale Hathaway jako jedyną dało się oglądać :)

ocenił(a) film na 4
Logan87

Też tak myślę. Poz tym powtarza się to, że mając dobrych aktorów, niezły scenariusz i tak można zrobić słabiutki film.
No o na dokładkę to tłumaczenie tytułu!!!
Ktoś musiał się naprawdę wysilić by tak go przetłumaczyć.

ocenił(a) film na 3
caulfieldowa

dla mnie zagrała idealnie. Psychologowie których znam to osoby niestabilne emocjonalnie. Wśród znanego przeze mnie grona psychologów są niestety tylko niedoszli samobójcy lub osoby które grożą samobójstwem, ale są przekonanie o swojej misji i talencie do rozumienia ludzkiej psychiki. Mój obraz psychologa z życia rzeczywistego, został idealnie odzwierciedlony w tym filmie, jako osoby, która nie umie sobie poradzić w swoim własnym życiu,a mimo to chce pomagać innym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
caulfieldowa

Teraz już się nie mówi "pani psycholog", tylko psycholożka ;D

ZSGifMan

Dwa lata temu mogło się to wydawać udziwnioną śmiesznostką ale dzisiaj to oczywistość, że psycholożka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones