PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494581}

Ocalić życie

To Save a Life
7,3 1 083
oceny
7,3 10 1 1083
Ocalić życie
powrót do forum filmu Ocalić życie

Film daje do myslenia i zmienia ludzi. Wystarczy po obejrzeniu wejsc na te strone a zobaczyc jakie poruszenie wywolal za oceanem. http://tosavealifemovie.com/index.php Szkoda ze w Polsce jeszcze tak malo ludzi o nim uslyszalo. Takie filmy powinno sie promowac. Moze nie zasluzyl na 10 pod wzgledem gry aktorskiej, rezyserii itp, ale pomysl zwlaszcza z ta strona na koncu swietny. "ten film nie zmieni swiata, ale pomoze to uczynic ludziom ktorzy go obejrza"

feva

swietny film
polecam obejrzec

użytkownik usunięty
feva

Polskie napisy posiadacie może bo bardzo bym chciał, film mam ale napisów pl nigdzie nie mogę dostać :(

a ja bym chciała w ogóle zobaczyć film, już nieważne czy z napisami czy bez, nie wiecie czy gdzieś jeszcze się uchował? na youtube już nie ma...

ocenił(a) film na 9
maga89

na torentach znajdziesz.

ocenił(a) film na 8
feva

wartościowy film mam go po angielsku naprawdę warto go obejrzeć pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Mela0203

ja go oglądałem na TV Trwam :-)

użytkownik usunięty
Tommy_DeVito

leciał w nocy na Trwam ;) bardzo wartościowy film..

gdzie można obejrzeć ten film z polskimi napisami??

ocenił(a) film na 8
poziomka4

na chomiku można go ściągnąć i napisy też tam są polskie pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Mela0203

Patrzę i nie widzę by na chomiku były polskie napisy ? weź link poślij który chomik to ma? dobrze ?

ocenił(a) film na 8

chciałabym ci podać dokładny link ale nie mogę bo jest to zabronione bo mnie tu blokują jest to Chomik karolina_d2 .

ocenił(a) film na 8
Mela0203

a jeśli nadal nie znalazłeś to podaj emeila to ci wyśle na poczte. pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mela0203

Znalazłem!!!!! Dziękuje Bardzo Wielkie dzięki Jutro już zabiorę się za film Sprawiłaś mi prezent dziękuje za info !!!Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Nie ma za co cieszę się, że mogłam pomóc. Ja sama czekałam przeszło 2 lata na te napisy bo film jest wart czekania pozdrawiam :)

użytkownik usunięty

Powiedz to ściema z filmem na tv Trwam. Pytam poważnie bo bardzo chciał bym ten film obejrzeć?. Może kiedyś zrobią powtórkę jak już raz Leciał?

użytkownik usunięty

leciał i to jakoś późno w nocy. może powtórzą. możesz do nich napisać ;)

tak to prawda na tv Trwam go puszczają i to gdzieś 2 razy w miesiącu ale albo jest po godz 22.00 albo w godzinach przedpołudniowych.

ocenił(a) film na 7
poziomka4

dziś był o 12:20 na tv trwam

użytkownik usunięty
natalia66

Już oglądałem na DVD :) Ale dziękuje za info a pod jakim tytułem skrywa się wy film na Tv Trwam ?

"Ocalić życie"

użytkownik usunięty
poziomka4

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam

użytkownik usunięty

i jak wrażenia? warte czekania? ;)

użytkownik usunięty

Jak dla mnie warte, aktorstwo może nie powala ale temat zaciekawił mnie bardzo... Sam po sobie wiem co oznacza wciągnięcie się w wir "Znajomych", których obchodzisz jak jesteś śmieszny i wypijesz razem z nimi pośmiejesz się z nieudaczników. Moment gdy zrozumiesz to nagle twoi koledzy mają cię za dziwoląga. Moje 8/10 Za film i temat nie za aktorstwo

ocenił(a) film na 10
maga89

https://www.youtube.com/watch?v=dOGtuSWvBIc wiem że dwa lata po zadaniu pytania, ale jest z polskimi napisami :D

ocenił(a) film na 8
feva

bardzo mi sie podobal ;) jak go ogladalam to troche jak bym mojego ojca widziala

ocenił(a) film na 10
feva

Film zrobił na mnie duże wrażenie. Ostatnio obejrzałam film Courageous, również katolicki. Piękny i dający do myślenia, jednak trochę mnie raziły rozmowy głównych bohaterów o wierze. Być może dlatego, że filmy które wcześniej oglądałam nie miały nic wspólnego z wiarą katolicką.
W To Save a Life wszystko wyszło bardzo naturalnie, ta wiara została jakby sprytnie ukryta i rozmowy nie były takie dosłowne.

Zapowiadał się jak jeden z wielu filmów dla nastolatków: liceum, główny bohater jest najlepszy w szkolnej drużynie koszykówki, ma najpiękniejszą dziewczynę w szkole, marzy o wyjeździe na studia.
Jednak poza tymi paroma podobieństwami ogromnie się różni od tego typu filmów.
Polecam każdemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones