PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757444}
6,4 77 922
oceny
6,4 10 1 77922
5,4 23
oceny krytyków
Ocean's 8
powrót do forum filmu Ocean's 8

Kolorowanka

ocenił(a) film na 5

Co prawda nie oglądałem poprzednich części, ale podobno mało mają wspólnego. Plejada gwiazd nienaganne makijaże wszystko łączy się w piękną całość. Mamy tu trochę chumorku silne i niezależne kobiety, faceci w roli karty kredytowej i kogoś kogo można, a nawet trzeba oszukiwać. W świetle tych zdarzeń powstaje bezmozgowy film w którym każde zdarzenie idzie jak pomasle. Zdarzają się sytuacje które krzyżują plany 5 letnich starań kryminalistek, ale deux ex machina został aż nadużyty. Oczy mnie bolały kiedy każda komplikacja była rozwiązywana w parę sekund. Brak logiki. Brak konsekwencji, świat jest ukazany jako obojętny wobec tak wielkiej kradzieży, zamiast najlepszych detektywów na świecie pojawia się jakiś agent ubezpieczeniowy który ma wyje... na to że zginęło tyle ile w całym swoim życiu zarobi, albo i nie. Podsumowując trzeba wyłączyc szare komórki i i cieszyć się widokiem wszechobecnych kobiet.

Kusko11

Humor

ocenił(a) film na 5
Czempa

Dzięki, słaby będzie ze mnie recenzent bez ortografii xD

Kusko11

Oj tak... Anne Hathaway przepięknie wyglądała w tym filmie...

ocenił(a) film na 4
Kusko11

Takie zachowanie postaci jest typowe dla zjawiska Mary Sue - dosyć mało znane polskiej publiczności a bardzo powszechne w historii kina. Ostatnimi czasy dzięki chorym mrzonkom niespelnionych feministek postać typu Marry Sue staje się coraz bardziej popularna osmieszajac przez to sam feminizm. No ale nie wymagajmy logiki od zaslepipnych ideologią fanatyczek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones