PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618354}

Ocean ognia

Hunter Killer
6,6 18 698
ocen
6,6 10 1 18698
5,8 4
oceny krytyków
Ocean ognia
powrót do forum filmu Ocean ognia

Niskie oczekiwania

ocenił(a) film na 8

Poszedłem wczoraj mając bardzo niskie oczekiwania, zwłaszcza że trailer był mega słaby. Po prostu jest okręt podwodny = idę. Może nie jest to Polowanie na Czerwony Październik ale trzymał w napięciu, efekty na przyzwoitym poziomie a od fabuły i tak nie oczekiwałem za wiele.

W całej akcji mogło się ostro posypać gdyby np. rosyjski prezydent padł podczas odbicia.

Oldman ładnie się cisnieniował, Butler nieźle wpasował się w kapitana zdobywającego respekt załogi a rozsypująca się rosyjska baza i pojazdy w tym ich surowym technicznym dizajnie też nadawały całości klimatu. Dobrym przerywnikiem były też akcje oddziału Seals. Bez tego film by się ciągnął.

W obu językach tytuł nie powala.. ani to ocean ognia a hunter killer no cóż... poszli na łatwiznę w tym wypadku (hunter/killer klasy Los Angeles).

Oglądałem w Malezji i tu ciekawostka. Rosyjski okręt podwodny Konek to w miejscowym slangu penis. Sala parsknęła śmiechem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones