Ocean strachu 2

Open Water 2: Adrift

2006 1 godz. 35 min.
5,3 12 320
ocen
5,3 10 12320
1 218
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Ocean strachu 2
  • mrol_2 ocenił(a) ten film na: 4

Pomysł fajny i wciąga. Nie ogarnąłem jednak zasadniczej sprawy. Gość łomota nożem w jacht. Ok. Jest zły, furia, etc., przy okazji się zabija. Po godzinie filmu jak już wszystkich wzięła woda drugi podchodzi w to samo miejsce i wbija tam szkło z okularów, robi dźwignię. Pytanie za 100 pkt. Czemu nie zrobili tego wcześniej z nożem? Atuty: bohaterzy by przeżyli, a gość miałby całe palce.

• mrol_2 Nikt na to nie wpadł -,- zajęli się paniką i rozmyślaniami nad życiem zamiast szukaniem sposobu, by dostać się na jacht. Gdyby zrobili to wtedy z nożem byłoby o wiele mniej ofiar. Zresztą to bohaterowie filmu. Oni zawsze rażą głupotą...

• gejszon_to ocenił(a) ten film na: 7

mrol_2 a ja sie zastanawiałam czemu kilku gości nie położyło się na plecach i mocno złapali za bary tworząc tratwę po której lachony mogłyby się wspinać. dlaczego nie zrobili właśnie konstrukcji z ciał? a to rzucanie ciuchami i wspinanie po nich to troche nierealne... końcówka najgorsza - dramatyczny wybieg tego idioty i decyzja matki aby go ratowac. ta jasne

• kamil67_filmaniak ocenił(a) ten film na: 7

mrol_2 A jak to się skończyło, bo ten rybak podpłynął i tam nikogo poza dzieckiem nie było. Ta dziewczyna też się utopiła?

• weronkaka ocenił(a) ten film na: 5

mrol_2 no przecież ten gość z nożem sam się nie zabija- zabija go ten drugi, który nie chciał, aby łódź jego szefa nie została uszkodzona.

mnie najbardziej rozłożyło- jak michelle tonie, koleś chce ją uratować, i nurkuje- i widać, jak ona po prostu opada w głębinę.
    ten sam koleś potem wymyślił sobie- że wieczorem, w czasie deszczu- znajdzie nóż, który im też utonął.

• weronkaka Też mnie rozwaliło szukanie noża w oceanie na głębokości wielu metrów. Na pewno znajdzie. xD

• Verolite ocenił(a) ten film na: 2

mrol_2 Nielogiczne jest brac niemowle na weekendowy rejs kij wie sztorm huragan etc

mrol_2 Druga sprawa nie logiczna zaden rekin do jachtu bez zananty nie podplynie za duzy jest jacht

• Trias ocenił(a) ten film na: 7

Verolite Tam nie było żadnego rekina. Panikarze się coś po prostu wydawało.

mrol_2 Kolejny nonsens nie zbieramy deszczowki do gogli bo to slodka woda 3 dni i ich nie suszy

mrol_2 A to ze go odplawili razeem z potencialnym sznurem i to ze w deszcz niezbierali deszczowki a najwazniejsze kto bierze niemowlaka na taki rejs

Verolite Do gogli deszczowke by zbierali

Verolite Kolejna sprawa jak na lajcie podczas sztormu doplyneli normalnie jak polozysz pudelko i zapalke zobaczysz roznice