PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573372}
4,9 98 978
ocen
4,9 10 1 98978
2,7 13
ocen krytyków
Och, Karol 2
powrót do forum filmu Och, Karol 2

Filmu NIE DA się zbudować pokazująć sam seks i seksapil naszych wspaniałych Polskich aktorek...
Oczywiście takie coś nie przeszkadza niczemu ale film musi coś wnosić;/
Ten film można skrócić: Jest sobie Karol, bzyka wszystkie laski, bo nie umie im odmówić, laski sie zgadują i zamieszkują wszystkie z nim, on znajduje nową i chce ucieć z kraju, ale okazuje się, że ta nowa to koleżanka tamtych jego starych i siedzą razemw samolocie...
Tylko ja isę pytam i co? Przecież dało się pokazać to wszystko co było + dodać jakieś 20-30 min które WNIOSŁY by coś do tego filmu, a skończyło się jak pierwszy odcinek jakiegoś serialu...
Fabuła tego filmu? Karolek ma problem z nadmiarem kobiet, wow -.-

Potenciał gdzieś był w filmie, ale w żadnym wypadku nie został wykorzystane w tym filmie.
Moje ocena to 5/10, ale i tak taka wysoka, bo nasze aktorki dobrze zagrały i dało się co nieco zaśmiać. Takie produkcje trafiają na rynek i potem się dziwić, że ludzie widząc Polski film zazwyczaj uciekają? Więcej takich wydać a będzie jeszcze gorzej... Litości!

kowal1528

5/10 to i tak baaaardzo wysoko, dla mnie taka ocena to już dobry film. Ja oceniłam na 2/10, i ten 1 możliwy punkt za grę aktorską, bo cała reszta (dosłownie - wszystko) leży i kwiczy. A poza tym to zgadzam się w pełni z Twoją opinią.

ocenił(a) film na 5
lenag

Wiesz co, 2 to moim zdaniem przesada, 5 jest ogpowiednią oceną, bo nasze Polskie piękne aktorki grały bardzo dobrze. Dało się też coś pośmiać, nie było samych sucharów po których miałoby się oczy O.o i nie wiadomo czy się już smiać czy nie.
Były elementy bardzo fajne, gra aktorska była dość dobra, jedynie czego naprawde brakło to zakończenia, jakiegoś racjonalnego. Najgorzej się nie oglądało, ale jednak brakło troszeczkę do tego by dać odene dobrego/bardzo dobrego filmu :p

ocenił(a) film na 1
kowal1528

Ja dałam 2 za "ratunku Niemcy mnie biją". Tego się nie dało oglądać. Po 1/2h przełączyłam na Polsat. Wolałam Spidermana 13 raz :/

ocenił(a) film na 1
Meccanonr7

A co do polskich filmów to nie skreślałabym ich z powodu tego gniota.

ocenił(a) film na 6
kowal1528

I agree ;)

ocenił(a) film na 2
kowal1528

Dla mnie również ten film jest średni, chociaż mocno wahałem się między czwórką a piątką. Ostatecznie jednak doszedłem do wniosku, że ponieważ podchodziłem do tej komedii sceptycznie, a dało się obejrzeć do końca, dałem 5. Uważam, że na tle całej masy tragicznych produkcji w rodzju Randki w ciemno czy Kac Wawy, film ten i tak się wyróżnia. W zasadzie to jakiej innej fabuły można się było spodziewać. Dodatkowo trzeba stwierdzić, że dość dobrze został zaadaptowany scenariusz pierwowzoru do nowszych czasów. Kalki całkowitej nie było. Nie widział bym też innego niż Adamczyk aktora. Pozdro :)

ocenił(a) film na 6
chemas

Dla mnie średni ale przynajmniej oko cieszy :)

ocenił(a) film na 4
kowal1528

Dlatego,że kręcą słabe komedie romantyczne z Karolakiem i Adamczykiem itp.to jesteś od razu uprzedzony do Polskich filmów ? Zbyt ogólnie to ujmujesz bo polskie kino to nie tylko komedie z wyżej wymienionymi aktorami ale też np.filmy Smarzowskiego.Patrząc na obsadę aktorską spodziewałeś się czegoś więcej ? bo ja dostałem dokładnie to czego się spodziewałem.Lepszy od Wyjazdu integracyjnego czy Kac Wawa ale ogólnie nic szczególnego.

ocenił(a) film na 5
Znawca kina

Znaczy ja wiele Polskich produkcji widziałem, starsze były mega jak np e=mc2 itd, starszych jest dużo i to naprawdę dobrych.
Nowych filmów Polskich też co nieco obejrzałem, ale jest jeden problem, a mianowicie: Da się zauważyć, że wcześniejsze Polskie filmy były robione świetnie, nie były tak prostolinijne jak obecne, na dzień dzisiejszy każdy reżyser upraszcza film jakby był robiony dla kompletnego kretyna. To jest błąd, jakby nie patrzeć to Polacy są najlepszymi i najabrdziej inteligentymi widzami filmów- i jest to potwierdzone nie tylko tym co ja mówię.
Gdyby reżyserowie robili jak kiedyś filmy nie tlyko dla idiotów to znacznie podniosłaby się poprzeczka ocen.
"I dlatego właśnie jestem uprzedzony do Polskich filmów" ponieważ widzę co się dzieje, jakie masowe produkcja zostają wypuszczone, z 10 filmów jeden do dwóch maksyalnie wychodzi dobrych. Gdyby bardziej nad nimi popracowali mielibyśmy zupełnie inny standard naszych produkcji.

Może to się zmieni, ale narazie wychodzi jak wychodzi i bardzo sceptycznie podchodzę do oglądania naszych produkcji, siadam i zamiast podchodzić "o, nareszcie zobacze ten zajebisty film" to siadam i myślę "mam nadzieje, że to nie bedzie największe gówno" i czasami zdarzy się tak, że myśle, że to będzie gówno a okazuje się dobry film, lecz nie powinno być tak, że siadamy z myślą, by "gówno" przerodziło się w dobry film, powinniśmy siadać i mieć nastawienie na zaje**sty film i EWENTUALNIE by on okazał się gównem. Być może to się zmieni- OBY.

ocenił(a) film na 2
kowal1528

No właśnie kolega post wyżej stwierdził, że nie wszystkie polskie filmy są tak robione. Weźmy na przykład Smarzowskiego. Problem myslę leży u producentów, a właściwie przede wszystkim dystrybutorów. Reklamuje się tylko takie prościutkie komedyjki, czasami wręcz szokująco słabe. Widać ogólne nastawienie na szybki zarobek po ściągnięciu stada owiec do sal kinowych. Przecież jak już kupisz ten bilet, to od biedy film obejrzysz. Inna sprawa, że nie koniecznie wszyskim musi się podobać ciężkie i wymagające kino w rodzju Wojtka Smarzowskiego. Jest więc drugi problem, że praktycznie zaprzestano u nas produkować filmów lekkich i prostych, ale zrobionych ze smakiem i porządnie.

ocenił(a) film na 5
chemas

Zauważyłeś, że starsze jakoś wszystko było lepsze? :P dziwne ^^

ocenił(a) film na 2
kowal1528

taaaa, świat chyba jednak na prawdę spada na psy ;(

ocenił(a) film na 5
chemas

Spada, spada i dalej lecimy na łeb, tylko moglibyśmy już znaleźć posadzę i w nią zaje**ć, by w końcu zaś iść w góre ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones